Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tehetősebb, milliomos nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tehetősebb, milliomos nők miért néznek ki egytől egyig ugyanúgy? És a tehetősebb pasiknak miért jönnek be az ilyen nők?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni hogy nem vagyok féltékeny!!

Csupán nem értem, hogy aki tele van pénzzel, az miért akar ugyanolyan szabvány külsőt magának, mint ami a többi nőnek is van. Lent lesz egy link, a kisfilmben lévő nők ihlették a kérdést. De ezt a jelenséget nem csak náluk, hanem más nőknél is megfigyeltem. Teljesen ki veszik belőlök az egyéniség, ugyanolyanok külsőre, és elég arrogánsak, akiket csak és kizárólag a pénz érdekel.

Fontos a pénz, de nekem ez elég rémisztő hogy sok nő valóban a férfiban a pénzét szereti, és csak azért van vele. Ismerek ilyet, nem is egyet.

A férfiaknak miért az ilyen nők kellenek? A felsőbb osztályokban biztos van még egyedi nő, akinek ugyan fontos a saját presztizse amit maga épít fel (nem a férfi), de ugyanakkor az érzelmek is fontosak neki, és van értékrendje, nem egy arrogáns nő.


[link]



2017. szept. 10. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Hajszín és bőrszín alapján meg tudom őket különböztetni. :D
2017. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak egy bizonyos személyiségtípus képes erre. A karrierista nők szeretik a csillogást, az eleganciát. Extrovertáltak, és mindent megtesznek, hogy lealázzanak másokat, vagy épp megszerezzék ami jár nekik, és általában sikerül is. Önjelölt királynők... Mindegyik tök egyforma.
2017. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem fordított az összefüggés: azért milliomosok ezek a nők, mert gazdag pasit fognak maguknak. Nagyon ritka az olyan nő, aki önerőből gazdagodott meg.
2017. szept. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha külsőt vesszük górcső alá, akkor elmondható, hogy a magasság (gondolom ez neked is feltűnt) mindig és mindkét nemnél státuszszimbólumban számított, a gazdaság és hatalom szinonimája. Az operabálokon és elit rendezvényeken sem látsz töpszli "egybenyakú" nőket. Ugyanez a helyzet a karcsúsággal. Sok idő és persze pénz kell a tökéletes vékony alkat eléréséhez, de a genetika is nagyrészt meghatározza így aki generációkon átívelő elit családban született ott a jó gének - a jó életkörülmények és gondtalan élet - miatt alapból karcsú és magas lesz. A személyiség pedig teljes mértékben az életformával alakul ki. Hatalomvágy, arisztokratikus védjegyek, minden alsóbbrendű/szegényebb embert lenéző fennhéjazó attitűd. Pózolás a 70-100 milliós autóban egy álompasi mellett, királynő szerepben tetszelegni és élni a gondtalan hedonista életet a világ tetején a sok millió csóró emberre lenézve. Ez egy életstílus és ezek az emberek már születésüktől fogva így lettek nevelve. Szóval természetes, hogy még egy sima alkalmazott mérnök pasival sem fognak összejönni, nemhogy egy OKJ-s melóssal. Náluk a beugró a divatlánc/elit szálloda tulajdonos, pénzügyi intézet/nagyvállalat CEO-ja vagy menő színész/sportoló/híresség.
2017. szept. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó: a magassághoz annyit fűznék hozzá, hogy pl. férfiak körében nem minden a magasság. Ismerek olyan 175 cm férfit, aki egy igazán ízig vérig vezető egyéniség, és olyan karizmája, kisugárzása van hogy még az alvilági alakok is félnek tőle. A leghíresebb nagy vezetők mind 170-175 cm környékén mozognak amúgy ha észrevetted :D Putyin, Hitler, Napóleon, stb.... úgyhogy a magasság azért annyira nem vízválasztó.


Én azt szoktam észrevenni hogy sok ilyen nőnek nem a génjeik tökéletesek, hanem a plasztikai sebészük. Egyen nagy csöcs, egyen borda nélküli derék, egyen feltöltött segg és száj, egyen zsírleszívott comb és has. Persze vannak akiknek van eszük és kőkeményen edzenek, de bőőőőven vannak ilyen plasztika őrültek is, azért néznek ki szabványul.


Amúgy én nem irigykedem tényleg rájuk, tehát nekem nincs gondom az ilyen nagylábon élő nőkkel. De nem tudom megérteni, hogy miért nem hálásak az életnek hogy nekik megadatott az ami csak nagyon keveseknek hogy olyan életszinvonalon élnek ami csak kevesek számára elérhető. Sajnos az arroganciát, mások lenézését én is észre vettem, és engem ez bosszant. Hogy úgy viszonyulnak a társadalmi ranglétrán náluk alacsonyabban helyezkedőkkel mintha rühes kutyák lennének..... Engem csak ez bosszant.


Szerintem azzal semmi gond nincs ha egy saját karrierjét felépítő nő hozzá hasonló férfira vágyik. Pl. egy valamilyen területen nagy rangot elérő nő hozzá hasonló , vagy még nagyobb ranggal rendelkező férfit szeretne.

A gond akkor van ha egy tipikus agyatlan ribi szeretne magának egy CEO-t hogy eltartassa magát. Na ez a kategória a szánalom kategória.

2017. szept. 10. 14:07
 6/9 anonim ***** válasza:

#5: "A gond akkor van ha egy tipikus agyatlan ribi szeretne magának egy CEO-t hogy eltartassa magát. Na ez a kategória a szánalom kategória."


Nyugi, az ilyen kapcsolat (ami alapból ritka és csak a filmekben szolgál közkedvelt témának a valóságban viszont már középtávon is csak értelmiségi párokról beszélhetünk) során az agyatlan ribi csak egy lesz az x. közül és egy idő után mehet a levesbe.


"Én azt szoktam észrevenni hogy sok ilyen nőnek nem a génjeik tökéletesek, hanem a plasztikai sebészük."


Azért nincs az a plasztikai sebész, aki ilyen végtelen lábakat, formákat és arcokat lenne képes varázsolni, lehet az embernek akármennyi pénze a genetika elégé korlátozó tényező.

[link]

[link]

[link]

[link]


Oké, tudom az első kivételével vszeg mindegyik modell, de akkor is releváns példák, hiszen 10-ból 8 milliomos nő (nem az exkádári csókos/simlis nyuggerek trampli lányaira gondolok, hanem a valódi elitista, nagyvilági körökben mozgó nőkre) valóban ilyen adottságokkal rendelkezik, amelyeket (elsősorban a csontozat adottsága miatt) lehetetlen plasztikai sebésszel elérni.

2017. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4.

Mondjuk a fenti nők közül egyik sem született gazdag arisztokrata. Aztán ha kicsit visszanézel a múltba, akkor tudnád, hogy pl. európai elszegényedett arisztokrácia szívesen házasodott anno szép vagyonos külföldi lányokkal a vagyonért, a lányok pedig a nemesi címért. A kinézetük pedig, szerintem azért annyira nem hasonlóak.

2017. szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól néznek ki ezek a nők, de nekem csak szexre kellenének, nem kötném velük össze az életemet.
2017. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Milyen karrierista nők LOL, a videón szereplő díszpitsák mindegyike a férfiaknak köszönheti a csillogást.

Nem néz ki minden milliomos nő így, te azokról a lelki beteg Hódi Pamela/Vajna Tímea effektusban szenvedő """nőkről""" beszélsz, akik mutatni akarják...

Akik meg nem akarják mutatni, azokról nem is tudod, hogy azok, pont ezért gondolod, hogy a többség ilyen.

Hidd el, ismerek olyan lányt, akinek piszkosul gazdag szülei vannak. Vörös hajú, szeplős, hófehér bőrű, szép bájos lány, értelmes, tanult, kedves mindenkivel stb...

Szóval nem mindegyik ilyen.

2017. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!