Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek működne egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működne egy ilyen társkereső oldal? Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért nem működik ilyen oldal még.

Olyan mint a tinder csak nem látod a fényképét hanem csak egy bemutatkozó szöveget látsz róla és az alapján húzod jobbra vagy balra.


2018. jan. 30. 19:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Több értelmét látnám ennek, mint a fényképesnek. Az írásból, annak stílusából már lehet sejteni, hogy kivel állsz szemben.
2018. jan. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%

Jó az alapötlet, de nem igazán működne. Alig lenne női felhasználó. Ha kép alapján is válogathatnak a nők, nem fognak a szöveg alapján.

A másik nagy buktató, hogy hiába beszélget el sok ember akár hónapokon át, ha eltűnik a másik, amikor megtörténik a képcsere.

2018. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2. Nyilván nem felszínes embereknek van tervezve ez az oldal....
2018. jan. 30. 20:00
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a legjobb élőben. A személyes a legjobb bemutatkozás.
2018. jan. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem hiszem, hogy müködne, de a biztonsag kedveert azert levedettem az ötletet.
2018. jan. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Társkeresőre eleve a khhhhm.... nem túl kelendő emberek járnak. (Bocs ha sértő.) Szal ilyenből mindegy h írás v kép.
2018. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

"2. Nyilván nem felszínes embereknek van tervezve ez az oldal...."

Az egy dolog, hogy te kikre találod ki az oldalt. Az meg egy másik dolog, hogy kik lesznek a felhasználók. Az meg egy harmadik dolog, hogy minek adják elő magukat.

Köszönöm a piros kezet, de ha csak vállveregetést kértél volna, akkor kapsz azt. Ha kritika kell, akkor pedig dolgozd fel.

2018. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én támogatnám. Ha utána ha rányomok, azért lehetne látni, hogy nem valami 150 kilós pattanásos Metinpro. Mint ahogy Tinderen is ha rányomsz a képre, megjelenik a bemutatkozó szöveg (ha van).


Viszont akkor mégjobban előbújna a kreativitásvadász és nyelvtannáci énem. Higgyétek el, jobban jártok velem, ha kép alapján hagytok dönteni, úgy nem vagyok olyan kegyetlen.:D

2018. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem fog működni.
2018. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Olyan ez mint az apróhirdetés. Ha nincs fénykép továbbgörget a legtöbb ember.
2018. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!