Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek működne egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működne egy ilyen társkereső oldal? Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért nem működik ilyen oldal még.

Olyan mint a tinder csak nem látod a fényképét hanem csak egy bemutatkozó szöveget látsz róla és az alapján húzod jobbra vagy balra.


2018. jan. 30. 19:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is tény, hogy manapság lusták az emberek olvasni és aki nem a párkeresés miatt megy, az nem járna fel, és ez a többség, szóval nem működne. :D
2018. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez úgy működhetne, ha (Tinderből kiindulva) valakinek a bemutatkozó szövege, a megfogalmazási stílusa stb tetszik, azt pl jobbra húzod vagy ilyesmik, hogy ismerkednél vele. Ezután láthatnád a profilját ahol kép van róla. Nagy csalódás tud lenni, ha mindenben passzoltok, de a külső miatt hirtelen kiábrándulsz a másikból, mert egyáltalán nem az eseted. Annak meg megint nincs értelme, ha napokig / hetekig vagy még tovább megy a levelezés, chateltelés úgy, hogy nem is tudják, hogy néz ki a másik. Csak beleélik magukat, hogy megtalálták a társukat, boldog kapcsolatuk lesz, aztán mikor pofára esés van meg jön az a rész mikor elhordom a másik nemet minden szemétnek, hogy ki mennyire felszínes stb.


Nem hiszem, hogy felszínesség lenne az, ha valakinek a külső is fontos. Kell vonzalom egy jó kapcsolathoz, ha valaki belsője nagyon tetszik de külsőre egyáltalán nem vonz, nem tetszik se semmi, akkor az inkább barátzóna.


Mielőtt bárki belekötne, nem azt mondom, hogy csak a külső számít, mert nem. Hiába néz ki jól egy férfi, ha mellette egy bunkó p*raszt. Erre mondják azt, hogy a külső megfog a belső megtart. Ha meg valaki azt mondja a külső nem számít, ő vagy sok mindent átélt már és átértékelődtek benne a dolgok, vagy önbizalomhiánya van, vagy szimplán csak mondja, de ugyanúgy számít neki is.


Lehet lepontozni nyugodtan, jöhetnek a kommentek, hogy milyen felszínes vagyok. :D

2018. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha a külső nem számít, dughatna mindenki mindenkivel, akin lyuk van. De ez nincs így. Szóval egyetértek, legyen szöveg, de lehessen látni az első benyomás után, hogy kiről van szó. Mégis csak egymás testével fogtok szexelni és csókolózni
2018. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egy olyan is kéne, ahol ha írtok egymásnak napi témákat ad be, amiről lehet beszélgetni, mert észrevételeim szerint, rengetegen képtelenek a nezen beszélni. Akkor már haladna a társalgás, és nem tűnne el senki két mizuhogyvagy után :D
2018. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

-igen úgy érthető hogy első benyomás után lehessen látni a képét.


De ne az legyen hogy csak kép, mert szerintem egy szöveg, vélemény, gondolatok egy érzelmes nem felszínes embernél többet nyomna

2018. jan. 30. 20:32
 16/21 anonim ***** válasza:
56%

"De ne az legyen hogy csak kép, mert szerintem egy szöveg, vélemény, gondolatok egy érzelmes nem felszínes embernél többet nyomna"

Az emberek kőkemény többsége felszínes.

2018. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Az emberek kőkemény többsége felszínes


Valóban egy ilyen oldal mutatná meg igazán hogy mennyire felszínes a társadalom

2018. jan. 30. 20:40
 18/21 anonim ***** válasza:

Ötletként jónak tartom, de szerintem ez is nagyon nehezen működne. Ha nem lenne korlátozva az üzenetváltás, akkor minden párbeszéd képkéréssel kezdődne, így eltűnne a dolog értelme. Ha ez le lenne tiltva, akkor hetekig, akár hónapokig tartó párbeszédeket vágna ketté a képcsere. Sajnos a szerelem egy nagyon felszínes dolog érzelmi kivetülése, csak elméletben van mögöttes tartalma, amit ez szépen bizonyítana is. Egy idő után talán a nők is eltűnnének róla, mert a többi társkeresőn nem kell "fölösleges" köröket futni a képcseréig, bár ebben azért nem vagyok biztos.

Ettől függetlenül szívesen látnék ilyet a gyakorlatban. A többi társkereső felépítését még katasztrofálisabbnak találom ettől.

2018. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az alapötlet nem rossz. Amúgy a Tinder is remekül működne, ha a sok hülye úgy használná, ahogy kéne, azaz nem matchgyűjtésre, hanem érdemi kommunikációra.


Esetleg kétféle módon lehet rajta módosítani:

- Lenne egy profilos rész, meg lenne egy képes rész. Mindkettőn kéne balra meg jobbra húzogatni, és ha egy embernek a profilját is meg a képét is jobbra húztad, akkor összekapcsolná a kettőt.

- Kérdésekre kéne válaszolni, véleményt írni, és ezeket húznád jobbra meg balra. Mittomén ha 5-öt jobbra húztál ugyanattól az embertől, akkor jönne létre az egyezés, vagy ilyesmi.

Mindkét ötleten van még mit csiszolni, de lehet megéri. Ha már úgyis annyian panaszkodnak, hogy nincs normális ember...

2018. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Diavolino44 ***** válasza:

Hiaba lett lepontozva a kettes, tokeletesen igaza van.

Nem sokat tarskeresoztem, de a legkulonbozobb fazisokban tuntek el a nok. A megnezett elso uzenettol a tonnanyi uzenetvaltasig mindennel talalkoztam anno.

Illetve, kep nelkul lehet regisztralni, mas tarskeresokre is.


De a legnagyobb gond, hogy mindenkinek van egy minimalis vagy egeszen magas limit elvarasa hogy milyen legyen egy partner kulseje.

S az elso kepvaltas utan, gondok lesznek, ferfi es noi reszrol egyarant.


A nem felszines ember akar itt is tud ismerkedni, ez az oldal is anonim.

2018. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!