Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valójában a jóképűség és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában a jóképűség és a sárm az ami megkülönbözteti a csajoknál sikeres férfit az örök vesztestől?

Figyelt kérdés

Jönnek is sokan az egzisztenciával, de én még sosem láttam olyat, hogy ha egy szűz vesztes megörökölt vagy vettek neki a szülei egy lakást, akkor bármivel is sikeresebb lett volna a nőknél. Olyat se láttam még, hogy valaki elvégzett egy komoly egyetemi szakot, IT fejlesztő vagy villamosmérnök lett és keresett hirtelen százezreket, akkor bármi is változott volna. Sőt, őszintén szólva még ez az önfejlesztés, és adok magamra, ápoltság+gyúrás kombinációt sem láttam sikeresnek, sem a PUA-t, sem a személyiségfejlesztést.


Annyi kérdés van ezzel a témával kapcsolatban, annyira túl van bonyolítva ez az egész, de valójában ilyen egyszerű lenne a képlet? Aki az alapvető kinézeténél, jóképűségénél, sármosságánál fogva vonzza a nőket, az sikeres lesz, a többiek meg ha fejen állnak is szüzek maradnak?


2018. jan. 31. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Nem értek egyet.

Szerintem nekünk ezekkel kell rendelkezni férfiaknak:

- Megfelelő önfejlesztés,belső játék

- megfelelő szakma,pl amit írtál szoftverfejlesztő

- Magas presztízsű munkahely

- Magas fizetés

- Kigyúrtság(kell,tapasztalat)

- Ruhatár

- Tudj a nőkkel bánni


Ezek megvannak lehet bármilyen barátnőd,piacképes leszel.

2018. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ja, az első jól leírta, hogy mire vágynak az aranyásó ku rvák.
2018. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon sokat dob a latba. De azért nem 100%-ot.

Én nem vagyok jóképű, de sikerült már "ledumálnom" a lányról a bugyit.

2018. jan. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Én azt várom el egy férfitől, hogy viselkedjen férfiként. Ne legyen töketlen, félénk, legyen talpraesett, védelmező. Tudjon pl kicserélni egy villanykörtét, vagy felszerelni egy polcot. Dolgozzon, mindegy mit, nincs kiábrándítóbb egy semmittevő pasinál. Legyen célja az életben.
2018. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Már nem azért, de ki a franc akarna összejönni egy ilyen siránkozó, világfájdalomtól szenvedő szerencsétlen alakkal, mint te, kérdező?

Gyártod itt az elméleteket ahelyett, hogy találnál valamit, ami boldoggá tesz az életben. Hobbi, sport, munka, tanulás: tök mindegy. A lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben; ne megjátszottan, hanem tényleg.

Amúgy meg rohadtul nem kell pénz ahhoz, hogy barátnőd legyen. Saját tapasztalat. Nem, nem vagyok egy szuper jóképű srác, mégis szép, értelmes barátnőim voltak a múltban. Pénzem pedig gyakorlatilag semmi. Persze, nyilván előny, ha nem nyomorogsz, nem azt mondom.

2018. jan. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem a jóképűség. Inkább az, hogy ki hogyan tart rendet az életében. Persze, lesz mindig egy olyan majom/majomina, aki lecsap arra, amit a szeme kíván. De hány szép ember van mindkét nemben az átlagosakhoz képest? Hány jó adottságú? Ne nevettessetek...


Nálunk, az ismeretségi körben aki kapcsolatban van ÉS boldog (!!!), az tud magának egy élhető, problémáktól relatíve mentes életet élni. Nem úgy mentek kapcsolatba, hogy jajkellegytárs, jajdepisvagyok, jajnincsértelmeazéletemnek... Sajnálom, hogy ezt mondom, de az ilyen emberrel csak a gond van. Olyan, mint egy kutya. Cuki, de azért mégis csak ő szolgál és te rakod rendbe... Én is úgy ismertem meg a páromat, vagyis úgy kötöttünk ki egymás mellett, hogy vele volt a legkevesebb tortúra. Persze, jó pasi volt a maga módján, meg azért tudott ő olyan aranyosan közeledni, hogy ahhoz is kell tehetség, de alapvetően az tetszett meg benne, hogy bsszus, végre valaki nem hisztizik. Végre valaki tudja, mi a dolga. Randin is, az életében is, mindenhol. Végre valaki nem tőlem vár megmentésty hanem a pénteki randink után ír, hogy jól érezte magát, holnap ugyan délelőtt el akar menni futni egy kört, meg megmetszeni a fákat, de van ideje és ha én is szimpatikusnak tartottam őt, fussunk össze megint. Semmi dráma, semmi vallomás, semmi "rád szorulok". Magabiztos volt, tudta, hogy ő megtett mindent, nekem meg meghagyta a döntést, amellett, hogy egyértelműen kifejezte, hányadán áll velem.


A legtöbb ember meg előtte ajtóstól tört az életemre, nyaggatott, csesztetett, szerelmet vallott, faggatott, hovamenjünkrandira, mikorérszrá... Jézusom...


Tudod, mikor szingliként kevesebb stresszben van részed, mint egy randin, az gáz. És mikor valaki elkezdi rád vetíteni a kínját, meg a negativitását, érzed, ahogy megy fel benned a pumpa. Lehet, hogy a páromat is visszautasítaná sok nő. Nem olyan ember, aki mindenkinek bejön. De legalább a másikat nem szorítja sarokba meg nem kelt benne kellemetlen érzéseket, mint más a hülye játszmáival meg rinyálásával meg rácuppanásával.


Ugyanis ezek az eszközök sosem azért eredményesek, mert valaki őszintén dönt az illető mellett. Hanem mert elég gyenge jellem, hogy a benne ezzel kiváltott negatív érzelmeket azzal enyhítse, hogy enged neki, esetleg megsajnálja, esetleg a kétértelműsködését aberrált módon vonzónak tartja.


Egy egészséges ember erre csak biccent, hogy köszi, de nem egymást keressük.



Szóval javaslom, ha egészséges, normális kapcsolatot akartok, szedjétek rendbe az életeteket. Mert szerintem sem egy olyan emberrel, akinek minden érdeme a genetikája, sem egy olyan emberrel, akinek egy szorongó, kavargó káosz az érzelmi világa, nem fog leállni egy egészséges ember.

2018. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

12:29-es válaszoló szívemből szóltál. :)


Nagyon fontos az önfejlesztés, akár pszichológiai könyvekkel, akár pszichológussal. Amíg valakinek nincs önbizalma és ebből fakadó komplexusokkal él, addig egy egészséges személyiségű nőt ezzel elriaszt messzire. Esetleg egy hasonló lánnyal ki tud alakítani egy kapcsolatot, amely a féltékenységre és a játszmázásra épül majd. Hasonló a hasonlót vonzza!


Ezen dolgozni kell keményen mindenkinek, akinek problémája van. Máshogy nem megy.


Az, hogy milyenek a külsőségek sokkal kevésbé fontos. Fontos az is, de amíg a lélek nincs rendben, addig hiába szép a látszat, gyorsan kiderül, hogy baj van belül.


Másrészt én hiszek benne, hogy egy egészséges önbizalommal rendelkező személy élete más területen is sikeresebb. Például a karrier területén. Illetve ép testben ép lélek. Aki magát nem becsüli, az a külsejét sem ápolja megfelelően és ez is kihat az ismerkedési esélyekre. Ezzel kilyukadtunk az elejére, hogy a belsőt kell rendbe rakni.

2018. jan. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

Valoszinüleg van benne valami.


Habar ugy gondolom, mindkettön lehet lenyegesen javitani.


A mimika azonban jol tükrözi egy ember mentalitasat. A sarm alapja pedig egy pozitiv hozzaallas. Ez nehez lehet azoknak, akik a frusztracio es sikertelen probalkozasok örvenyebe kerültek. Azt nem mondanam, hogy maganyra vannak karhozatva, de az igenyeket nagyon lejjebb kell vinniük.


Nagyon sajnalom, mert egy ideig en is igyekeztem motivalni barataimat es összeokoskodni, hogy mit tegyenek. Nem voltam hajlando elfogadni, hogy en nagy reszben egyszerüen szerencses adottsagaimnak köszönhetem a sikeremet es meg voltam gyözödve arrol, hogy en vagyok a hoditas mestere. Igy lepergett rolam, ha egy lany visszautasitott es kellö magabiztossaggal es kitartassal flörtöltem, hogy ne kelljen egyedül töltenem egy estet, ha nem akartam. A sugarzo eletöröm es fogkremreklamvigyor pedig hozzatette a magaet.

2018. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem, egyáltalán nem.


Azért örök vesztes valaki, mert mindenféle tévképzete van magáról és a nőkről.


Abban igatad van, hogy túl van ez binyolítva, de nem olyan módon, ahogy gondolod.


A nőknek első sorban olyan férfi kell, aki egészséges önképpel rendelkezik és kölcsönösen jól érzik magukat egymás társaságában, tudnak együtt tervezni és megy a kommunikáció.


Ennyi.


Ez lehet magas, alacsony, vékony, izmos, mackós, barna szemű, kék szemű, mert nagyon sok féle férfit szeretnek a nők.

Egyébként te csak egy féle párokat látsz az utcán?


Amitől teljesen jogosan menekülnek: erőltetett szerepek, kommunikáció képtelenség, komplexusok.

2018. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!