Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sikeres a nők körében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sikeres a nők körében egy ilyen férfi?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki ilyen nagydumás kopasz férfi viszont eszméletlen bunkó igazi ki ha én nem típus, köztudott hogy képtelen hűséges maradni az összes a barátnőjét eddig megcsalta mégis mindig kapcsolatban van állandóan van egy barátnője szinte sose szingli egy ilyen nem túl jó emberben mi olyan jó ami miatt a csinos nők ennyire szeretik?
2018. jan. 12. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Mert bantalmazza a noket, ezert nem mernek neki nemet mondani. Szerintem te se tudnal nemet mondani, ha megfenyegetnelek, hogy kiirtom a csaladod, mert vannak kapcsolataim. Kerulni se merik az ilyen ferfiakat, mert mar az is bosszura sarkallhatja oket... Sajnos ilyen vilagban elunk.
2018. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert sok nőnél vannak bajok agyilag.
2018. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Amit az első válaszoló írt, félnek tőle

2. Egy buta lánynak nem feltétlen fontos, hogy a párja intelligens legyen. Ő a testi erőben meg a dumában látja az "igazi férfit".

2018. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem pedig meglepően sok nő élvezi az elnyomást a másik által és az is jó érzéssel töltheti el, hogy most bizony ő van a pódium felső fokán még, ha tudja is, hogy bármikor letaszíthatják.
2018. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

Evolúció morálfizikailag vonzóbb az a hím aki több nősténynél is labdábarúg míg a másik egyáltalán nem vagy csak ha nincs más de ugye van általában..



f30

2018. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
bunkó nõk körében.
2018. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Most mi a baj a válaszommal már megint?

Jó, TUDJUK, hogy itt tökéletes nők vannak, épphogy leestek a felhőjükről, de ezt pl. pont nem egy női ismerősömtől hallottam, hogy külön élvezi, ha bántalmazó kapcsolatban van.

Nem véletlen, mindig olyanban van. Persze gyakran megy a panaszkodás, de néha azért elismerik, hogy élvezik a helyzetet és a folyamatos elnyomást.

2018. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem almodtad ezeket a noismeroseidet.
2018. jan. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Stockholm szindróma
2018. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

#7

Nem élvezik, Jagszi, csak ez a komfortzónájuk, nem értenek más nyelven, csak az elnyomás és a terror nyelvén. Aki azt mondja, élvezi, az ostoba, nem ismeri a megfelelő szavakat.

2018. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!