Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, nálatok volna esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nálatok volna esélye olyan pasinak, aki eddig csak spirituális dolgokkal foglalkozott?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen ismerősöm, már 30 elmúlt, de nem volt még neki normál munkája.

Jóslás, rontáslevétel, szerelmi kötés, szellem levétel, pénzenergia küldés és hasonló dolgokkal foglalkozik és meg is él belőle. Szerintetek nem ciki, ha egy pasas csak ennyit tud felmutatni 30 éves korára? Lehet egy ilyen pasassal komolyan tervezni szerintetek?



2018. febr. 1. 10:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Magyarul tévés jós voltál? :D kösz, nem. Én elhiszem, hogy vannak emberek akik értenek pár dologhoz, de amióta létezik OKJ-s jós minden idióta elvégzi...
2018. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Biztos van olyan, akinél lenne esélyed, nálam nem.
2018. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Kizárt. Én ehhez túl racionalista vagyok. Már a horoszkópra is húzom a számat...
2018. febr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Nálam ez sajnos kizáró ok.

Egyáltalán nem hiszek az ilyenekben, egyszerű lehúzásnak tartom.


22/N

2018. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
"és meg is él belőle." => Akkor hol a probléma?
2018. febr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
# 4/6-os válaszolóra írtam!
2018. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%

Nem értem az embereket. Azért, mert egy ilyen pasas nem kellene, gondolod, hogy az általad említettet elfogadnám, kedves 6-os?


Nincs szükségem sem lusta emberekre, sem szélhámosokra, sem olyanokra, akik ilyen (számomra) ostobaságban hisznek.

2018. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Amúgy van abban valami amit a 63%-os válaszoló írt. Valóban néha érdekesen szelektálnak a nők ilyen téren, mert van akitől éppenséggel meg se kérdik, hogy mivel foglalkozik az illető, mégis elolvadnak tőle és mehet minden egyből.... Kicsit fura ez a kettős mérce, én amúgy sose kérdem egy lánytól se már az ismerkedés elején, hogy mivel foglalkozik, mert tolakodásnak tartom és nem is illik szerintem. Az adott hölgy mondjuk kitudja miket vállal a polgári foglalkozása mellett, hogy plusz pénzt keressen és a vicces az, hogy azok ítélkeznek leginkább a másik felett, akik a vállalhatatlan szint alatti dolgokban is benne vannak. Ezzel nem akarok általánosítani, mert tudom, hogy nem mindenki ilyen, de engem meglepett mikor kiderült, hogy a fősuliiban ahová jártam, a lányok fele titokban prostiként ténykedik. Nos, én azért tisztességesebbnek tartom az én munkámat és legalább bevallom, nyílt lapokkal játszom, nem úgy mint egyesek..
2018. febr. 1. 10:49
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Én férfi vagyok ugyan, de azért válaszolok.


Nekem nem kéne ilyen nő, sem politikus, és a legtöbb újságíró sem. Tv-s műsorvezetők sem ütik meg legtöbbször a mércét.

2018. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
65%

Nem A NŐK, hanem egyes nők.


Figyelj, ha én méltóztatok 5-8 évet tölteni a felsőoktatásban és olyan munkát végezni, amivel úgy keresek jól, hogy nem másokat bszok át és nem légbőlkapott szarral etetem az embereket, akik hozzám fordulnak, akkor úgy gondolom, lehet igényem arra, hogy a páromnak is tisztességes végzettsége legyen.


Őszintén leszarom, hogy mennyit keres, ha az a munka nem tisztességes munka. És őszintén leszarom, mit végzett, ha emberileg szar és lusta.


Lehet, hogy valami kitartott ribinek mindegy lenne, mitől gazdag a férje. Nekem annyira nem.

2018. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!