Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes párkeresésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MikeXxX kérdése:

Internetes párkeresésnél előny vagy hátrány ha írja a férfi hogy szeretne családot és gyereket?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti ! És főleg női válasz érdekelne .

2017. okt. 5. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nekem hátrány.
2017. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Nálam hátrány, mert én nem akarok gyerekeket.
2017. okt. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Neked előny, mert csak olyanok írnak majd, akik egyszer szintén akarnak gyereket, családot. Amikor társkeresőztem, én kiírtam, és olyanoknak írtam vissza, akinél szintén ez volt bejelölve.
2017. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt mondjàk ilyet emlegetni az elejèn kiábrándìtó! Èn is családcentrikus vagyok de mèg a lány fel nem hozza addig nem mondom. Kisgyermekes anyukáknál szerintem előny , bár lehet hogy aki már egyszer egyedűl maradt a kisgyerekkel nem akar mègegyszer.
2017. okt. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Számomra szimpatikus, hisz már egy közös pontunk, biztosan van.


Nekem, fontos a család, szeretnék gyerekeket is, ha, majd, megtalálom a megfelelő társat hozzá és adottak lesznek a feltételek.


Ismerkedésnél, szerintem jó ezekről is elbeszélgetni, hiszen ha az elején kiderül, hogy neki mások az elképzelései, számomra felesleges a további ismerkedés.


Egy párkapcsolat egyik alapja, hogy legyenek közös célok, mind az anyagiak, mind a jövő, mind a családalapítást, szexualitást tekintve.

2017. okt. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Egyrészt szimpatikus, viszont kicsit megijesztene, mert általában aki már az elején ezzel jön, az sietteti a dolgokat. Tipikusan az ilyen emberek akarnak 3 randi után feleségül venni meg családot alapítani. Szimpatikusnak szimpatikus, csak ne ezzel kezdje az ismerkedést. Olyannal viszont én személy szerint nem jönnék össze, aki egyáltalán nem szeretne gyereket. De olyannal sem, aki tenyészkancának néz, és elvárná, hogy 2 éven belül gyereket szüljek neki.
2017. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elõny!
2017. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsi az lemaradt hogy milyen korosztály vagy illetve vagytok 😊 .
2017. okt. 5. 19:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, jobb szeretek értelmes dolgokról beszélgetni, nem olyanról, ami még rohadtul nem esedékes :)


28n

2017. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél változó

Számomra ha van kisgyereke,azaz kisgyerekes apa lett és nála van a gyereke elfogadom sőt Anya helyett Anya leszek a gyerekének! Szeretni fogom vele együtt,közös programokat tervezünk...

Ha nincsen gyereke a Férfinak elfogadom,akkor nem lesz nekünk sose,max örökbe fogadással!

Ha beteg a Férfi elfogadom,akkor nem lesz nekünk sose gyerek ,max megint az örökbe fogadás

2017. okt. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!