Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen az életben?

Figyelt kérdés
Csendes, visszahúzódó lány vagyok, aki nehezen tud beilleszkedni akárhová, nehezen megy akár egy emberi kapcsolat kialakítása is. Sokszor úgy érzem hogy az emberek visszaélnek a segítségemmel, jóindulatommal. Soha nem voltak barátaim, csak olyanok akik elárultak, kibeszéltek a hátam mögött, vagy kigúnyoltak. Párkapcsolataim szintén nem nagyon voltak, volt egy fiú aki azt mondta, hogy én soha nem fogok kelleni senkinek, és ez így is volt. Ugyanis már 1 és fél éve, hogy senki nem hívott el még randizni sem. Munkám is volt már, de elég rövid, mert ott nem a munkatársak, hanem a főnök utált. Továbbá diplomám sincs, mert arról régen a szüleim lebeszéltek, hogy úgy sem tudnám kijárni. Viszont azoknak az embereknek akik bántottak, nekik szerencséjük van mindenben. Én meg csak egy roncs vagyok, aki semmit nem ért el az életben. 26 éves vagyok.
2018. febr. 1. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
a lírás alapján eléggé lúzernek tűnsz, de ezen tudnál változtatni. csinosabb külsővel, sporttal, ha egyetem kilőve akkor ott vannak az okj-s képzések, vagy tanulj valamilyen nyelvet. próbáld minden energiádat magadba fektetni. kezdj el youtubon inspiráló személyeket nézni. stb.
2018. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Ne hallgass másokra, csak magadra. :) És nyugi. Majd eljön majd az igazi. :) Nem a mennyiség számít, hanem a minőség. :)
2018. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerd meg jobban magad, legyen önbecsülésed, ismerd fel az értékeidet. Utána legyen önbizalmad. Határozz meg egy szintet, amit csak feljebb tolhatsz. Magaddal és másokkal szembeni igényeddel is.
2018. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Foglalkozok a külsőmmel, de még sem jön össze semmi.
2018. febr. 1. 21:20
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem egyik napról a másikra változol meg. Ha magadat nem látod egy csinos, értelmes, vonzó nőnek, ne várd hogy a pasik megtegyék. Gondolom csak van hobbid, végezz el egy képzést, sportolj! Hidd el, meglesz az eredménye ;)


30f

2018. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Neked csak egy dolog kéne: feltétel nélküli szeretet. Ha ez meg lesz egyszer, kivirágzol, megváltozik minden. De a biztonság kedvéért te is tegyél meg mindent a sikerért!
2018. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy működik, hogy egyik napról a másikra, csak úgy az öledbe zuhan, mindenért tenni kell és minden erőfeszítés meghozza majd a gyümölcsét, utána határ a csillagos ég :D Ha nem teszel semmiért, akkor nem lesz semmi... Most ha ezt te is belátod az már egy kis haladás, ahhoz, hogy változtass.. Ne legyél kishitű, nézz körbe milyen emberek meddig jutottak.. Nem azért mert sikeresnek születtek, hanem mert tettek valamit a siker érdekében :D

Te is tegyél valamit az érdekében.. És soha ne hallgass másra, végig hallgathatsz mindenkit, de ne az ő életüket éld, hanem a sajátodat :D Ügyes legyél!


22/F

2018. febr. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Baromira nehéz elhinni amit mondasz.

Gondolj bele, hogy hivatalosan a világ legrondább nője (Lizzie Velasquez) is válogathat a pasik közül.

Még egy ronda csajnak is van legalább 4-5 udvarlója párhuzamosan, ha nem több. Főleg itthon.

2018. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szeded össze magad, akkor mehetsz egy apácazárdába vagy a föld alá szenet bányászni. :D 38F
2018. febr. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Vannak hozzád hasonló típusú emberek, nekik valóban nehezebb a kapcsolatok kialakítása. Én is ilyen voltam, engem pont egy párkapcsolati csalódás kezdett el megváltoztatni. Időnként ki kell lépni a komfortzónádból, célokat kell találni és szép lassan fejlődik majd az ember ilyen téren. Nyilván nem kell teljesen megváltoznod, nincs abban semmi rossz, ha valaki csendesebb és visszahúzódóbb típus, én sem lettem egy nagydumás, csak épp annyit változtam, amennyit "muszáj" a munkahely és a könnyebb kapcsolatok kialakítása miatt. Párkapcsolatban sokaknak még be is jönnek az ilyen típusú lányok, ha szép lassan nyílnak meg és a kapcsolatnak vannak fázisai, nem pedig 1-2 hét után az ágyba jutni és úgy tenni, mintha már ezer éve ismernék egymást és úgy viselkedni.

Az a fiú, aki azt mondta soha nem fogsz kelleni senkinek, mire alapozta ezt a kijelentését? Azért mert belefutottál egy ilyen emberbe, nem kell még rögtön pánikba esni, lehet vele volt a gond. Ne befolyásoljon ez téged. Próbáld meg kicsit összekapni magad, tűzz ki célokat, kezdj el sportolni, ott is lehet ismeretségekre szert tenni. Keress új munkahelyet, aztán majd alakulnak a dolgok. Sok lekezelő főnök van, lehet pont az nem tetszett neki, hogy nem tűntél túl határozottnak, de ne foglalkozz vele. Leírásodból lelkiismeretesnek látszol, majd lesz olyan főnök, aki értékeli ezt. 27/F

2018. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!