Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is ennyire szerencsétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ennyire szerencsétlen ismerkedés terén mint én?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem?

29 éves pasi vagyok de még nem volt barátnőm.

Nem tartom magam rossz pasinak de olyan hú de jó pasi sem vagyok, tisztában vagyok vele.

196 magas vagyok 85 kg, szóval még viszonylag ki is nézek valahogy.

Viszont azt látom az utcán, facebookon, bevásárlóközpontokban, hogy egy csomó csúnya vékony pasinak igen csak csinos barátnőjük van.

Ilyenkor azért kicsit elszomorodok, hogy ez hogyan is lehetséges???

Hiszen én abszolút nem vagyok csúnya és elég okosnak tartom magam, sok mindenhez értek, rengeteg mindent magamnak csináltam meg illetve csinálok.

Nem vagyok dús gazdag ez tuti, szóval a plázacicák kiesnek, bár ők nem is kellenének! :)


Normális vagyok, kedves, okos, szeretek kirándulni, túrázni, a természetben lenni.

Hasonló barátnőt kerestem egész életemben de akik nekem tetszettek azoknak nem tetszettem én.

Akiknek én tetszettem azok szinte mind buta, csúnya, kövér csajok voltak. :(

Ennyire rossz pasi szerintem messze nem vagyok, de akkor mégis mi lehet a gond?


Igazság szerint azt sem tudom miért írtam ki a kérdést, de gondoltam megteszem...

Kicsit vigasztalna ha tudnám, hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen pasi akinek 29 évesen még nem volt barátnője.


2018. jan. 23. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos ez egyre inkább általános. Mivel a férfitöbblet nagy, a nők simán megtehetik, hogy a legjóképűbbel jönnek össze. Nem csak a plázacicák, egy átlagcsaj, vagy akár egy átlag alatti is. Az átlagpasas meg örülhet, ha szökőévente kap 1000 megírt levélre 1 választ, hogy "bocsika, nem egymást keressük". És akkor az átlag alattiakról még egy szót se szóltam.

Nem véletlen, hogy ekkora kereslet van a prostikra.

2018. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Talán mert neked is csak a felszínes szép lányok kellenek.

Üdv, egy csúnya kövér csaj

2018. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Honnan tudod, hogy az arcod nem ronda? Mondták? A szüleiden kívül mondta valaki?
2018. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem kell válogatni,a külső az nem minden

és lesz barátnőd!

2018. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem kell, hogy okos legyen az illető, de legyen nyitott az új dolgokra.


Nekem nem jönnek be a kövér nők.

Most ez ellen nem tudok mit tenni, ennyi elvárásom had legyen már a külsőt illetően!

Semmi más elvárásom nincs, lehet magas, alacsony, szőke, barna, vörös, vékony, átlagos, formás, lapos... mindegy csak ne kövér.

(Amúgy is nehezen képzelek el egy hegymászással összekötött több napos túrát egy kövér nővel.)

2018. jan. 23. 17:06
 6/13 anonim ***** válasza:

Leiras alapjan rendben vagy.

Kepet kuldhetnel.

2018. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Kép nekem is jöhet, én is szeretek túrázni. És nem vagyok kövér:-). És még nő is vagyok.
2018. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

3-as: Van szemem, tisztában vagyok milyen egy jó pasi és milyen egy csúnya.

Gondolom Te pasi vagy, de ha akarod neked is küldök képet az arcomról és eldöntheted Te is, hogy milyen vagyok.

Szerintem totál átlagos...

2018. jan. 23. 17:13
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha ez vigasztal:


[link]


Szóval nem benned van a hiba. Gondolom, valami haza is vágta az önbizalmadat kamaszkorodban. Csak tipp.


Szerintem jó mélyre el kéne temetned annak a tudatát, hogy nem volt még senkid. Ez elképesztően zavaró lehet, de szerencsére nincs rád írva. Ha valamiben nagyon jó vagy, vagy valami örömet okoz, akkor abban mélyedj el nagyon, és idézd fel minél gyakrabban azt az érzést, hogy milyen, amikor belefeledkezel és élvezed. Arra van szükséged, hogy önfeledtté válj, megfeledkezz az azt övező keserűségről, hogy még nem volt senkid. Meg vedd számba azokat a dolgokat, amiket eddigi életedben jól csináltál. És keress olyan baráti társaságokat, ahol lehetnek csajok. Ha bármilyen barátod házibulit tart, mindig menj el. Ha van kolis egyetemista ismerősöd, legyél jóban vele, menj el kolis buliba külsősként. Ha van olyan fiú haverod, akinek megy a csajozás, menjetek el egyetemi bulikra együtt. Ha van olyan lánybarátod, akivel nagyon-nagyon jóban vagy, kérd meg, hogy olyan társaságban, ahol nem ismernek, kicsit tegyen úgy, mintha rajongna érted, vagy régen együtt lettetek volna, de ő még mindig titokban érezne valamit irántad. Ez felkelti a többi csaj érdeklődését.


Az sem baj, ha kamuzol. Értem, hogy egy kapcsolatban első a őszinteség, de a kapcsolatig is el kell jutni. Az udvarlás meg egészen más, ott minden a látszatkeltésről szól. Hisz az is kamu valahol, hogy a lányok sminkkel meg push-up melltartóval fizikailag előnyösebbre változtatják a külsejüket. Ha megismersz lányt, nyugodtan mondd azt, hogy nemrég sikerült teljesen túltenned magad egy több éven át tartó, komoly kapcsolaton. Nem a bíróságon vagy, nem esküdtél fel, hogy igazat mondasz. Aztán, majd ha már együtt lesztek, és szeretni fog, nyugodtan elmondhatod neki, hogy sajnálod, de úgy érezted, az igazsággal nem lett volna esélyed. Nem azt mondom, hogy hazudozz összevissza, de az emberek előítéletesek, és első körben nagyon felszínesek, ha elmondod egy csajnak, hogy ennyi idősen még nem volt senkid, akkor azt fogja hinni, hogy veled valami gond van.


Én mindenképp azzal kezdenék valamit, amikhez értesz, ha ezek hasznos vagy érdekes dolgok, amiket meg tudsz villantani egy társaságban, akkor már lesz, aki felfigyel rád. Esetleg beiratkozhatsz táncoktatásra is. Ezzel a magassággal igazán nem lesz ott gondod. Őszintén szólva egyébként fingom nincs, hogy 196 centivel és normális arccal hogy nem sikerült eddig senkit találnod, és ezt vedd bóknak. Rám a 174 centimmel kb. úgy néznek, mintha én lennék Zsákos Frodó. A magas fiúkat imádják a lányok. Szerintem, ha meglesz a kezdő lökés, nagyon be fogsz majd indulni.

2018. jan. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát, hogy normális-e az arcom azt nem tudom.... de szerintem igen, bár ez szubjektív.


Az már viszont objektív, hogy 196cm vagyok.

Röhögni fogsz de én ezt inkább hátránynak fogom fel és frusztrál, hogy ilyen nagyra nőttem.

Szívesen lennék egy 10 centivel alacsonyabb, akkor egy szavam sem lenne.

Most 85kg vagyok de így is vékony vagyok, még 10kg-ot simán fel kell szednem, hogy kinézzek valahogy.

Másrészt meg elég sok az alacsony nő, nekik nem kell ilyen magas pasi.

Harmadrészt meg hülyén érzem magam az emberek között a magasságom miatt :(

2018. jan. 23. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!