Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet magas,180-200 centis nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 1. 21:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%
Kosáredzésen? Modellek között? Meg igazából bárhol, de ilyen helyeken sok a magas lány.
2018. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
37%
Hegyekben.
2018. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
60%

Dobi Edina röplabdázó kereken 190 cm. Gyönyörű. Hogy szingli-e? Sajnos nem tudom...


[link]

2018. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
88%

180 centis nő vagyok. Tapasztalataim szerint elég sokan félnek a magas nőktől (pedig a te kategóriád alján szerepelek)... Ugyanott találod meg a magas nőket, mint az alacsonyakat. Ki kell lépni az utcára, nem a gép előtt ülni. :)

Lehet, de csak lehet, hogy vannak olyan helyek, ahol nagyobb az előfordulási esély, de ez nem feltétlenül van így. :D

Kosármeccsen is találkozni kevésbé magas lányokkal.

2018. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
16%
Na azt én is szeretném tudni. Meg azt, hogy hol vannak azok a magas nők akik szeretik a náluk alacsonyabb pasikat.
2018. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Én 182 vagyok pl :)
2018. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Én 185 centi vagyok, a barátommal a neten ismerkedtünk meg. Mondjuk benne pont az (is) volt a szimpatikus elsőre, hogy nem kommentálta a magasságomat sem pozitív, sem negatív irányba. Annyira unalmas egy idő után az: Úristen, te milyen magas vagy? vagy a Mindig meg akartam mászni egy ilyen magas csajt! beszólás. Szóval szerintem ne ezzel indítsd a beszélgetést!
2018. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
70%

Személyesen.

Neten kevesen írják ki a magasságukat,személyesen rögtön adott.

Egyébként ja,sportolók között tuti sok magas lány van, főleg a labdajátékoknál hasznos.

De sztem bárhol, én 180+ vagyok és csomó ekkora barátnőm,ismerősöm van.

(nem kell privi kösz,van párom)

2018. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kosárlabdázni nem fogok elkezdeni és soha nem társkeresőztem.

Persze, teljesen igazad van, hogy nem lehet úgy rárni, hogy "jó magas vagy". Vannak tényleg akik ilyeneket beszólnak?

Amilyen bulikba járok, ott nagyrészt ugyanaz a közönség és van barátjuk. Kétszer láttam egy kiszemeltet, de hónappok óta nem bukkant fel újra.

Utcán pedig nem szoktam ismerkedni.

2018. febr. 2. 12:25
 10/37 anonim ***** válasza:
Hol láttad a kiszemeltet? :D
2018. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!