Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet valahol kifejezetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valahol kifejezetten magas srácokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Magasnak 190 cm felett számít szerintem. Vagy direkt ilyen nincsen, oldjam meg kreatívan? Tippek? Bármi?

2016. nov. 30. 23:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

tinderen sokan kiírják a magasságukat.

nekem is be van írva, hogy 188 :D néha az sem elég úgy látszik :D fraaaaanc

2016. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

A 188 még határeset :D

De a tindernél valami hatásosabb dolog nincs?

Meg pl ott az a baj, hogy egyezni kell, hogy írhass... De most nehogy már 6 kep és 500 karakter határozza meg a dolgot

2016. dec. 1. 00:01
 3/20 anonim ***** válasza:

nem tudok igazán :D háát...

Neten nagyon nincs lehetőség... társkeresőkkel lehet vacakolni, vannak, ahol meg kell adni a magasságot is.


Élőben meg... kosarasokkal, röpisekkel, kézisekkel mindenképp érdemes kapcsolatot lehetőségét keresni :)


Nincs túl sok magas emberekre specializálódott dolog :)

2016. dec. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21%

a magasság nem minden....

én is a magas faszikért voltam oda, aztán a barátom velem egymagas, 175 cm. És olyan külső és belső tulajdonságai vannak, amit még soha egyetlen egy férfinál nem tapasztaltam ;)

Úgyhogy drága, tévúton jársz hogyha azt hiszed, hogy a cm nagysága az egyben a férfias személyiséget is növeli.......

2016. dec. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nyilván nem az a legfontosabb dolog, az tiszta

De pl olyan mint akinek a kék szem jön be. Nekem a magas. Ha a pasi személyiségre olyan, akkor lehet 150 cm is. De alapvetően a párkeresés külsősre megy. Gonosz világ

2016. dec. 1. 00:38
 6/20 anonim ***** válasza:
7%
Az előttem lévő rátapintott a lényegre :) Mondjuk gondolom nem férjjelöltet keresel, majd mikor komolyabban keresel, biztos nem ez lesz az elsődleges szempont :)
2016. dec. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

És akkor körülnézek a sport létesítmények körül :)

A röpi eszembe se jutott, köszi a tippet :)

2016. dec. 1. 00:40
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
Te hány centi vagy amúgy kérdező? Mert mondjuk 180 felett érthető ha 190+-ra mész, de 160-as csajok minek akarnak ekkora férfiakat? Miért olyan vonzó az ha valaki guggolva tud csak megcsókolni?
2016. dec. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%

Hadd járjon már olyan fiúval aki tetszik neki.


Nem értem miért kell ezekbe - magasság, színek, kor- beleszólni, úgysem tart egy kapcsolat sem örökké.

2016. dec. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11%
Miért ne járhatja magasakkal? Neki ez a preferenciája. Legalább több alacsonyt hagy meg nekem! :)
2016. dec. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!