Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nálatok mennyire kizáró ok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyire kizáró ok a tetoválás?

Figyelt kérdés

Nincs még, mert eddig úgy voltam vele, hogy biztos megbánnám, vagy megunnám a mintát. Most viszont összeállt a fejemben egy kép, saját tervezésűt szeretnék, számomra sokat jelentő motívumokkal.


A lapockámra/hátamra(gerincem vonalán) gondoltam, olyan helyre, ahol csak kivágott ruhában látszana. Egy szolidabb, nőies minta. Mennyire zavaró ez?


2018. febr. 2. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem semennyire, sőt.
2018. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez is - mint minden más az életben - a "hogyan"-tól és "milyen"-től függ.

Egy r.bancrendszám vagy egy fantáziátlan, tolakodó nonfiguratív valami nem szép, nem szimpatikus. Azon is el kell gondolkodni ugye, hogy húszévesen lehet, hogy nagyon menő egy mellre/dekoltázsterületre varratott rózsa vagy pillangó, de negyvenévesen talán már ciki lesz. Ami még kiakasztó, a sok tizenkettő egy tucat tetkó. Amikor egy szórakozóhelyen (belváros, romkocsma) minden harmadik csaj tarkóján ott figyel valami "nagyon spirituális és nagyon mélyértelmű" álomcsapda vagy mandala.

Egy egyedi, visszafogott, nem hivalkodó tetoválás, aminek személyes jelentése is van, viszont abszolút nem zavaró, sőt.

2018. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
90%-ban.
2018. febr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nálam kizáró ok lenne :) 38F
2018. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van mit jelentenie, akkor nem. De ha valami értelmetlen marhaság....
2018. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha normális, értelmes, tetszetős tetkó, akkor nem zavar. Sőt, vannak olyan széttetovált lányok, akiknél teljesen jó az összhatás. De az ilyen "tetováltatok ide egy jól kinéző, de jelentéktelen tucattetkót, mert mindenkinek ilyen van" esetek nálam felejtősek. Ismerkedtem ilyen lányokkal is, de pont olyan tömeg volt a viselkedésük, mint a tetkójuk.

Tetkót úgy érdemes csinálni, ha az ember fejben tartja azt, hogy a tetoválás árulkodik a személyiségéről.

2018. febr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

A tetoválások nagy része igénytelen.

A non-figuratív tetoválások kb. annyira igényesek, mint az iskolapadra körzőheggyel karcolt kreálmányok, amiket egy unatkozó gyerek csinált matekóra alatt. Az idézetes tetoválásokról a falra tudok mászni, mert egyrészt mindig a legklisésebb, legelcsépeltebb közhelyeket varratják magukra az emberek, amiket 20 másodpercnyi guglizás után kotortak elő valamelyik Kiskegyed előfizető háziasszony blogjáról, másrészt meg rendre rosszul idéznek, mert még arra se képesek, hogy megkeressék az adott idézetet a valódi formájában, aminek az eredménye egy nyelvtani vagy szövegalkotási hiba, ami örökre a bőrükre lesz vésve. A riban€ rendszámokat nem is kommentálom, ennyi erővel azt is magukra varrhatnák, hogy "két koktélért leszoplak a vécén". Amikor valaki egy ember arcképét varrja magára, attól feláll a nemlétető szőr a hátamon, mert általában mindig a legolcsóbb szalonban tetováltatnak, aminek az eredménye az, hogy a "művész" valami borzalmas szörnyszülött képét vési a bőrükbe, amihez képes Freddy Krueger arca egy matyóhímzés. Az állatos tetoválások bevallom szórakoztatnak, mert annyira komikusan gagyin vannak megcsinálva az esetek többségében, hogy mindig taknyosra röhögöm magam, amikor meglátok egy edzőtermi gyurmát egy Down-kóros oroszlánnal a vállán vagy egy plázapi€sát a csernobili, deformált madarával, ami úgy néz ki, mintha most mászott volna elő a leolvadt reaktorból.

A tetoválások helye is sokat elmond a viselőjükről. A legtöbb ember a karjára vagy a lábszárára tetováltat, pontosan azért, mert ott fájnak a legkevésbé, mármost az az ember, akinek az az elsődleges a tetoválásával kapcsolatban - tehát valamivel, ami egy életre szól - hogy a felvitele ne fájjon annyira, arról meg lehet mondani, hogy rohadtul nem hisz abban, amit magára varratott, mert máskülönben bevállalta volna a fájdalmat, amit egy adekváltabb helyre történő felvarrással jár.

Látom a lelki szemeim előtt, hogy te, kedves kérdező, rohadtul nem vagy rá még készen, hogy az önkifejezés ilyen maradandó és sokatmondó fajtájával élj, mert te is csak egy leszel a saját testüket szétbarmoló és nevetség tárgyává tévő kommersz emberek közül.


Ja és a kérdésre: nem, egyáltalán nem vonz, mert az igényesség a tetoválásokon belül ritka, mint a jó horrorfilm, a közönségesség, pláne ha még valaki egy életre magára is varratja azt, pedig egyáltalán nem vonz.

2018. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem, szöveg nem lesz rajta, nonfiguratívnak sem mondanám, bár egy kicsit absztrakt. Nehéz körülírni a mintát, sok dolgot szeretnék benne ötvözni, de papíron egész jól néz ki szerintem. Attól tartok, hogy a bőrön nem tudják majd ilyen vékony vonalakkal megvalósítani...


Voltam pár szalonban, a mintaként mutatott munkák többsége nekem sem tetszett. Sosem tudnék olyat elképzelni a saját bőrömön, ami már van valakién... Ahogy azt sem tudnám elképzelni, hogy -ha már hobbiként ezzel foglalkozom évek óta- más műve legyen rajtam.:)

2018. febr. 2. 13:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Semennyire, ha ízléses.
2018. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!