Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek mennyire jön be egy tetőtől talpig teletetovált pasi?

Figyelt kérdés

Szó szerint kell érteni, még az arcán is vannak tetkók. Szabad bőrfelület alig van rajta.


Aki nézi mostanában az Éjjel-nappal Budapestet: a Szilárd nevű srác pont ilyen, aki Karolával kavar.


[link]



2017. szept. 3. 15:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Mint egy leprás proli. Semennyire nem jön be.
2017. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A tetoválást szeretem, nekem is van, de ez az arc/nyaktetoválás engem inkább arra emlékeztet, hogy nagyon keményfiúnak akar az illető kinézni, de nagyon nem megy neki. Mindenképp gáz, és kicsit sem jön be.

(Akkor sem, ha tényleg "rosszfiú", és így akarja ezt megosztani a világgal.)

27N

2017. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
A bennem élő 17 éves, Lana del Rey-t hallgató kis idióta valamennyire érdeklődik az ilyenek iránt, viszont a realistább 23 éves énem már kevésbé.
2017. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Nekem srácként évek óta van pár tetkóm, lesz is még jó sok, de a nyaktetoválás baromi cringe.

18/F

2017. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
A kifestőkönyv gyerekkoromban volt utoljára izgalmas.
2017. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2017. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%
Az ilyen szintű "önkifejezés" engem inkább taszít, mint vonz.
2017. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
abszolút nem jön be
2017. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem zavar a tetoválás, nekem is van, de ez már sok. Arcra, nyakra épeszű ember nem varrat semmit. Tipikus börtön feeling.
2017. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Tetszik, de az arcon inkább ne legyen.
2017. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!