Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ha egy átlagos férfi ennyire nem akar nőt, talán meleg?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám. 34 éves és 5 éve volt egy kapcsolata. Azóta senki, nem is próbálkozik ismerkedik. Egy céges rendezvényen szereztünk neki egy csinos nőt,aki oda is ment hozzá. Ez a kolléga mindjárt azzal kezdte hogy aranyos csínos lány vagy de ő nem ismerkedik, tehát jól lekoptatta a nőt.

Ennyire hülye hogy egy ilyen lehetőséget kihagyott mások fél karjukat odaadnák egy ilyen nőért és egy ilyen lehetőségért, miért nem akar senkit, tuti meleg


2018. febr. 3. 07:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még is miért izgat ez téged? Őrangyal vagy? Esetleg kerítő nő? Jutalékot kapsz, ha össze hozol egy párt?
2018. febr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne ítélj, mert megítéltetsz. Egyáltalán nem biztos, hogy meleg, lehet, hogy nem igazán tetszett neki a lány külseje, vagy stílusa, másba szerelmes, de az elérhetetlen, nem áll készen egy kapcsolatra, stb. Én 42 éves vagyok, 7 éve nem volt kapcsolatom, és tutira nem vagyok meleg. A feleségem meghalt, és azóta nem találtam megfelelő társat. Ilyen is van.
2018. febr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

20 as éveim elején vagyok.

Jelenleg van barátnőm de ha szétmegyünk nem tudom meddig nem lesz. Én kicsit csalódtam általa a női nemben. Az hogy az ő igényei fontosabbak, mint az hogy az enyém (gondolok itt egy kezdeményezett, csókra ölelésre).


Lehet hogy a srác is úgy érzi hogy olyan lány amilyet szeretne nem létezik vagy foglalt. Én jelenleg így vagyok pedig szerintem nem teszem olyan magasra a lécet egy szép arccal, egy nem ducival, egy legalább felhosszú hajjal és sok kedvességgel, mosollyal és talán egy csillogó szempárral.

Illetve hogy magát eltudja látni ha kell (valamit tud, főzni mosn mint én)

2018. febr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismered az okait.

Ráadásul azért mert a te ízlésed szerint csinos, nem biztos hogy számára is vonzó.

Lehetséges, hogy valamilyen titkolt kapcsolatban van.

Van aki kimondottan nem szereti, ha kerìtenek neki, odarakják neki, mint a bábut.

2018. febr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nincs életetek, hogy máséval foglalkoztok?

Millió oka lehet. Ha egyszer valaki megkedveli a szingli létet akkor nehéz onnan kimozdulni. Azt csinál amit akar, azzal akivel akarja. Nem kell keríteni neki, felnőtt ember.

2018. febr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Na ezért teper veszettül a sok hülye kan a nőkért. Ha nincs nője valakinek, azonnal megbillogozzák, hogy langyi. :)
2018. febr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, az már nem normális, ha egy férfi elvan egyedül, vagy nem ugrik minden lyukra? Nőként mondom, ez fsság. Emellett meg lehet, hogy még nincs túl az előzőn. Vagy csak házinyúlra nem kíváncsi. Vagy csak rád nem kíváncsi.
2018. febr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
#3 nocsak te is kifogtál egy nárcisztikus-pszichopata nőt? Én is, bár már dobott az exéért, akivel párhizamosan kavart egy ideig velem, amiről egyikőnk sem tudott, és a csaj hívogat hogy az "ex" mekkora f@5z, nem jó vele a szex, de szerelmes, de megint össze vannak veszve, stb, és majd dughatnán néha, de mégsem, mert szerelmes, de micsoda f@5z a pasija... Beteg.
2018. febr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen semmi közöd hozzá, ez az ő magánügye. Mellesleg én sem örülnék neki, ha elkezdenének ismerősök vagy kollégák kerítősködni.

Nemrég egy barátnőm említette, hogy van egy ismerőse, aki szeretne megismerni. A barátnőm nem szokott kerítősködni, mondta is, hogy nem azért ír, csak az ismerőse érdeklődik, hogy esetleg írhatna-e nekem. Írt, egyszer beszélgettünk, annyiban is maradt a dolog, nem lett több, egyikünk részéről sem alakult tovább a dolog, és nem is nyaggat vele a barátnőm sem, hogy mi van. Ezzel a variációval nincs is semmi baj. De ha rám erőltetné, vagy folyton kérdezősködne, nyaggatna, ajánlgatna mindig valakit, akkor én meg is szakítanám vele a barátságot.

Hagyjátok békén ezt a kollégát, biztos megvan az oka, hogy miért nem adja be a derekát, meg különben is, felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy akar-e ismerkedni vagy sem, és ha igen, akkor kivel.

Nekem most van egy kollégám, akivel el tudnék képzelni többet, néha váltunk pár szót munka után neten (mondjuk a héten szinte minden nap beszéltünk egy kicsit, valahogy így jött ki, egyébként nálam ez ritka), más részlegen dolgozunk, szóval munkában nem nagyon futunk össze. De egyébként nem nyaggatom, eléggé mozgalmas élete van, ha úgy dönt, hogy változtat ezen, vagy beenged valakit maga mellé, ez legyen az ő döntése.


33N

2018. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7%
Én is egyre inkább erre az álláspontra jutok. A nőkkel csak a baj van, sokkal több a nyűg velük, mint amennyi örömet okozhatnak. Minden szempontból jobban jár az ember az egyéjszakás kalandokkal vagy a prostizással.
2018. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!