Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi nem tud szerelmes lenni csak a testi örömök hajtják?

Figyelt kérdés
Mostanában ezt tapasztalom, nem tudok beleszeretni egy lányba se, pedig szeretnék.
2018. febr. 4. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ezt kérdezem nőként. Talán nem találtál meg benne valamit ami megfogna?

Vagy nem akarsz elköteleződni? Csak tudatosan még nem vallottad be magadnak?

2018. febr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Igazából inkább ilyen pasikból van több...különösen a fiatalabb korosztályban. Nem akarnak elköteleződni. Ennyi, szerintem te sem akarsz még igazán.
2018. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Ja ettől nedvesednek a nők..... “ ez csak dugni szeret, természetesen majd én megváltoztatom ami persze azzal kezdődik hogy odaadom magam neki hisz a közelébe kell jutnom a megváltoztatásához”
2018. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki nem akar változni egy buta kis nőtől nem fog, akinek elég pár kedves szó és szét is teszi. A férfi...férfi??😂 csak pasi magában jót röhög. Na ez nem férfi, ez egy nagy semmi.
2018. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én például pont ilyen vagyok 21 évesen. Inkább a testi öröm érdekel. Még nem nagyon foglalkoztat a tartos kapcsolat, inkább a futó kaland.


Férfi voltam!

2018. febr. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Egyrészt így könnyebben meg tudod dugni a nőket, másrészt nem érnek csalódások.
2018. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!