Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a lány?

Figyelt kérdés
Mit jelent ha egy lány azt mondja hogy "neked soha nem lesz barátnőd,, egyik lány azt mondta nekem, de nem értem mire értette. Amugy nem vagyok csunya stb. Szóval nem értem. Mire célozhatot ezzel? A külsőmel is rendben van minden, én mint ember teljesen rendben érzem. Ötlet?

2018. febr. 4. 17:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
A viselkedésed, felfogásod. De mivel nem voltam ott, azt se zárnám ki, hogy csak viccelt.
2018. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Azt jelenti, hogy a lány bunkó.

Vagy felidegesítetted.

Vagy hülyéskedett.

2018. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Milyen mögöttes jelentést kellene ebben keresni? Egyszerűen csak nem tart szerethető embernek. Ennek nem csak a kinézet lehet az oka.

A személyiségeddel mi a helyzet? Attól még lehetsz taszító, ha nem vagy csúnya...

Tudod a csúnya pasiknak is lehet barátnője, ha amúgy személyiség rendben van és szép fiúknak is lehet olyan gáz jellemük, hogy kerülik a lányok.

2018. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Állj egy tükör elé.
2018. febr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem viccelt a lány, és mint írtam én mint ember teljesen rendben érzem magam.
2018. febr. 4. 18:09
 6/18 anonim ***** válasza:
Neki nem vagy bejövős, illetve lehet nem vagy egy férfias, laza, tökös csávó, és ezért mondta. De ez önmagában nem jelent semmit, más lánynak simán bejöhetsz, hacsak nem tutyimutyi, meg pincsiként közeledsz a nőkhöz.
2018. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tutimutyi, pincsiként? Kifejtenéd?:)
2018. febr. 4. 18:37
 8/18 anonim ***** válasza:
Ismerni kéne az adott szituációt. Nyilván mondtál vagy tettél valamit, ami miatt ezt mondta.
2018. febr. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez pontosan azt jelenti, hogy ő soha nem lesz a barátnőd. És ezzel semmit sem veszítesz. Egyszer nekem is mondta egy osztálytársam, és mégis lett.
2018. febr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én inkább arra gondolok, hogy tetszel neki, de t e nem léptél felé semmit. Így akart kicsit felhetgelni, hogy mozdulj már rá.

Persze lehet csak viccelt veled. Sok múlik azon milyen hangsúllyal mondta.

2018. febr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!