Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha a lány?

Figyelt kérdés
Mit jelent ha egy lány azt mondja hogy "neked soha nem lesz barátnőd,, egyik lány azt mondta nekem, de nem értem mire értette. Amugy nem vagyok csunya stb. Szóval nem értem. Mire célozhatot ezzel? A külsőmel is rendben van minden, én mint ember teljesen rendben érzem. Ötlet?

2018. febr. 4. 17:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsó neked köszi szépen, ment a zöld kéz mindenkinek.
2018. febr. 7. 10:48
 12/18 anonim ***** válasza:
Nagyon bölcs lehetett az a lány,ha már akkor a világ összes nő nevébe kijelentette,hiszen a fejükbe lát és ismeri az izlésüket.
2018. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Azt jelenti hogy szerelmes beléd
2018. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsó mire alapozod ezt?
2018. febr. 7. 17:15
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a kérdezőtől kaptam-e a frusztrált üzenetet, de nagyon “értelmes” dolog “soha nem lesz barátnőd” üzenetet dobálni olyan valakinek, akiről még csak azt sem tudod, hogy fiú-e vagy lány:))), vagy már aktuálisan kapcsolatban van. lol

Normálisan megfogalmazott választ küldtem, egyesekből meg csak semmitmondó mocskolódás fér ki:)

2018. febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Utolsó én nem küldtem pv üzenetet.
2018. febr. 7. 20:32
 17/18 anonim válasza:
Azt, hogy miért mondtam azt, hogy szerelmes beléd egyszerűen le lehet vezetni. Aki közömbös számodra ott nincsenek érzelmek, tehát ilyet soha nem fog mondani. Ilyet olyan személy fog mondani akiben érzelmek vannak irántad! Egy lány soha nem fogja megmondani neked hogy szerelmes beléd az a Te dolgod.
2018. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi. Amugy lány vagy? Hány éves vagy? :)
2018. febr. 8. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!