Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavarna ha a lány, akivel ismerkedtek tapasztalatlan lenne minden téren?

Figyelt kérdés
Huszonéves lány és nem kérek privátot :)

2018. febr. 4. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
ez inkább a nőket szokta zavarni,ők nem szeretnek tanítgatni,csak egy jót bacni,ellenben a férfiaknak mindeggy hogy bacnak
2018. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1%
Huszonévesen legyen már nő. Nem szeretem, mikor körbeugrálja valaki a farkam, mert nem talál rajta fogást. Nem kell ahhoz mindenkivel lefeküdni, normális ember ráérez, nem esetlenkedik.
2018. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem zavarna.
2018. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Abból a szempontból lenne cink, ha megtanítom minden jóra, aztán jönne az „én még élni szeretnék” dolog. Én meg már komolyan meg szeretnék állapodni, eljegyzés jelölt barátnőt találni. 30F
2018. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy zavarna, örülnék neki hogy nem valami ri#ancot fogtam ki
2018. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Úgy nézd, hogy téged mennyire frusztrál, mennyire hátráltat ez, hogy azt hiszed nem tudod
2018. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem még tetszene is.
2018. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jobban zavarna, "túl tapasztalt" lenne.
2018. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Az zavarna ha sok pasija lett volna, a másik véglet nem.
2018. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!