Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak, akik a szellemi partnert keresik egy lányban nem a fizikait?

Figyelt kérdés

Egy kis közvélemény kutatás. :)


Vannak ilyen fiúk 20-as korosztályban?

Eddig akárkivel ismerkedtem meg, még ha értelmes, művelt fiú is volt, rövid időn belül fizikailag kezdett el közeledni, vagy kétértelműen poénkodni, hátha vevő vagyok rá.


Akár személyesen ismerkedek, akár neten folyton erre terelődik a téma... És már nagyon unalmas.


Érdemes keresni, vagy szélmalomharcot vívok...?


Tényleg nem létezik olyan fiú, akinek széles az érdeklődési köre és ehhez kerespartnert, hanyagolva a fizikai dolgokat.


És ezt ne a barátságként értelmezzétek. :D


Romantikus jellegű kapcsolatra gondolok, csak olyanra amibem a fizikai jellegű dolgok mellékesek. :)



2018. febr. 6. 00:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
3%

Érdemes hiszen nagyon sokan erre vágynak korosztálytól függetlenül is.


Én is


F30

2018. febr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
22%
Én ilyen voltam a 20-as éveimben, és nem igazán találtam olyan lányt, aki partner lett volna ebben. Szerinted miért?
2018. febr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%

Nem mellékesek a fizikai jellegű dolgok! Ha mellékes akkor meg nem romantikus! Helyre kellene raknod magadban kicsit a dolgokat mert össze-vissza beszélsz!

A szellemi partner a barátság.

A romantikus-szellemi meg a szerelmi ami fizikai is.

2018. febr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Köszöm a válaszokat :)

Örülök, hogy azért még vannak ilyen emberek.


2.válaszoló: Gondolom azért amiért én sem, tűt a szénakazalban... :/


3. Én nem így látom. Nekem a romantikus kacsolatban először a szellemi és érzelmi partnerség, esztétikai vonzalom, és ezután a fizikai, ami csak idővel, nagyfokú bizalom kialakulása után releváns.


Vagyis: ha ranézek valakira, akkor maximum esztetikailag tetszik, de ez nem jelent fizikai vonzalmat is.

2018. febr. 6. 01:20
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

En keves valoban ertelmes ferfit ismerek. Az egyik a parom.


Lehet talalni, de nem konnyu.

2018. febr. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
#4: detto, en is latom, hogy jolnez ki, de megsem vonz szexualisan. Nekem ido kell. Nem is szeretek randizni ezert, mindenki rohan.ismerkedni nem akarnak, csak dugni.
2018. febr. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%
Mivel (szerencsére) nem vagyok aszexuális, ezért a fizikai dolgok is fontosak számomra. Bár az agyatlan dugás nem vonz különösképpen (néha persze az is jó :D), de ha már romantikus jellegű kapcsolatról beszélünk, abban igenis legyen testiség is.
2018. febr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló vagyok, a fizikai dolgok nálam is másodlagosak, sőt... Anno suliban pl. volt olyan, hogy azt mondták, hogy papnak kéne mennem, mert hasonló a személyiségem, de az intelligenciám is megvan hozzá. Ez nekem nagyon jól esett, csak az a baj, hogy nincs meg az ehhez kellő hitem, szóval nem lehetek pap. :D Egyébként, jelenleg olyan állapotban vagyok, hogy nem tartom magam alkalmasnak semmiféle kapcsolatra, ezért nem is keresek senkit...
2018. febr. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
41%

#6

Ki beszélt itt dugásról?

Az érzelmi-romantikus-fizikai az érintéssel kezdődik.


Tudod kérdező a bizalom nem idő intervallum kérdése.Azt vagy adod és kapod ,vagy nincs.

Ha te csak nagysokára leszel bizalmas akkor ,hogy várod el a másik bizalmát? Ez egy nagyon erőltetett elfojtása az érzéseknek,vagy ezek szerint nálad úgy működik mint egy kapcsoló? Most már elég idő eltelt,hogy bízzak úgyhogy mostmár érezhetek is ezért felkapcsolom az érzséseimet?


Köszönöm,nálam már szellemi,intellektuális szinten is elbuktál,többre nem is vagyok kíváncsi.

Sok sikert.

2018. febr. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Miből gondolod hogy elvárom a bizalmat?

Nem erről van szó egyátalán.

De a bizalom kiépülése egy folyamat, mind két fél részéről.

2018. febr. 6. 02:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!