Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol találhatnék magamnak...

Hol találhatnék magamnak szellemi partnert?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon mélyponton vagyok, gyötrő szellemi magánytól szenvedek. Vannak barátaim - nem sok, de nem is az igaziak... Más az érdeklődésük, mint nekem... Én nagyon szeretNÉK színházba járni, kirándulni - kultúrtájakon, előadásokra járni, könyvekről beszélgetni... Velük ezt nem lehet megtenni, illetve a környéken pl. nincs is nagyon múzeum, de szívesebben elutaznék az ország más részeire, ott töltenék pár napot kis szálláson, múzeumokat, programokat látogatnék, sétálgatnék, felfedeznék dolgokat... De nincs kivel, ettől rettenetesen szenvedek, illetve attól is, hogy kilátás sincs, a közelemben nincsenek ilyen körök... :(


L19


2011. febr. 20. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, van egy olyan érzésem, hogy nem a gyakorikérdések.hu-n... :)

De ha gondolod, írj nekem, nem ígérem, hogy én leszek a megfelelő személy erre, de beszélgethetünk, ha szeretnél.

2011. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!