Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy vágytatok a szerelemre, mégsem éltetek a lehetőséggel/valamennyire tudatosan elhitettétek magatokkal, hogy úgysem jönne össze és az ismerkedést is baráti alapon kezeltétek?

Figyelt kérdés
Észrevettem magamon, hogy egyszerűen félek, leginkább nem tudom elhinni, hogy valaki engem akarna. Bármikor ha célozgatnak, még ha egyértelmű is a szándékuk, elterelem a témát, nem veszem komolyan őket. El fog ez múlni valaha is? Annyira idegesítő.
2018. febr. 7. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Vágyom a szerelemre, nagyon is. De sosem voltam egy szívvezérelt nő. Pontosan tudom, mennyit rontana a mostani életemhez képest egy rossz kapcsolat, emiatt szeretem alaposan körüljárni a témát, azt is mondhatnám, hogy senkivel nem kezdek, akivel nem működik előtte baráti szinten a kapcsolat.


Nem félek, nem tesztelgetek senkit, csak körültekintő vagyok. Aki pedig lelép azért, mert nem jönnek a dolgok azonnal, az meg is érdemli a magányát.:)

2018. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

#1

Mert ha te nem vagy az életében csakis magányos lehet! Köszönjük Emese,most pedig jöhetnek intelligens lényektül iss okoska hozzászólásokk😁

2018. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki ezt nem hajlandó kivárni, az úgy is csak dugni akar. Annak meg nem való kapcsolat, szerencsére nem is kell neki.:D
2018. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, volt már ilyen, illetve van is.
2018. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként mennyit kellene várni? Ha már erre vittétek el a témát.

Kb.2 hónap után volt első csók.Letámadtam mi? Bakker,tudtam!

Igaz ,hogy egyértelmű volt,hogy kívánja és idejét látja de akkor is.

2018. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam 2 hét után már a szexet erőltetik...


Igazából azt nem értem, miért csak én akarom megismerni azt, akivel összejövök és megnézni, hogy mint ember és ember, hogy működünk együtt. A rózsaszín köd úgy sem marad örökké állandó és intenzív, akkor pedig azon fog múlni a kapcsolat, hogy mint társak, mint "barátok", hogy szuperálunk...


2 hónap nem korai, bár sosem hónapban mértem. Engem az lep meg, hogy egyesek pár randi után kapcsolatot meg szexet akarnak. Nekem ez irreális.

#1 voltam

2018. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos, vagy szerencsére(ez utólag mar nem fog kiderülni), volt ilyen.
2018. febr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!