Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elittársa szeretnék regisztrál...

Elittársa szeretnék regisztrálni, de félek, hogy átvernek. Érdemes-e?

Figyelt kérdés

sok rosszat olvastam arról, hogy azután is vonják a pénzt, ha a szolgáltatást visszamondom, és behajtókat küldenek az ember nyakára.

Gondolkoztam rajta hogy 1 hónapra 1500 Ft-ért kipróbálnám (max ennyit még hajlandó vagyok érte fizetni), de mi van, ha az 1 hónap letelte után is le akarják vonni a pénzt.


Ha mondjuk Paypallal fizetnék, és az Elittársnak lenne valamilyen követelése felém, akkor a Paypal köteles-e kiadni az Elittársnak a személyes és bankkártya adataimat??



2015. febr. 10. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha hallgatsz a jó szóra keresel valami normálisabb társkeresőt ami nem kamu.
2015. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Olyan oldalt próbálj ki, amiért nem kell fizetni.
2015. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Biztos van valami ingyenes társkereső is. Nem hinném, hogy egy fizetősön több esélyed lenne bárkit is találni.


Rákerestem és ezt találtam.


randik.hu

2015. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A legtöbb társkeresős oldal már fizetős. Igaz, az Elittárson gyakorlatilag semmilyen funkciót nem lehet kipróbálni ingyen, míg más oldalakon néhány funkciót korlátozottan, de ki lehet próbálni. De 1 hónapra kíváncsiságból előfizetnék, próba szerencse alapon.


Igazából én a leginkább arra vagyok kíváncsi amit a kérdésben is írtam, hogy a Paypal szolgáltathat-e adatokat és információkat az Elittárs részére.

2015. febr. 10. 19:17
 5/13 A kérdező kommentje:
Még azt hozzáfűzném, hogy az ingyenes oldalakon nagyon sok a komolytalan, kalandkereső ember. Épp ezért gondolom, hogy aki hajlandó pénzt és időt szánni egy társkereső oldalra, akkor annak komolyabb szándékai lehetnek. Ezért is szeretném megpróbálni az Elittársat, de nem tudom, hogy belevágjak-e a fent említett kételyeim miatt.
2015. febr. 10. 19:19
 6/13 anonim ***** válasza:
A fizetős oldalakon is pont annyi komolytalan, csak szexet kereső ember van :)
2015. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van "6"-os. Még nem voltam előfizetéses felhasználó, csak 1 pár ingyenes oldalt ismerek, de azokon az oldalakon 99%-ban kalandkereső emberek regeltek.

Mindenesetre úgy gondolom, hogy aki csak szexpartnert keres, az nem fog egy több oldalas személyiségtesztet kitölteni. Ezért gondolnám (lehet naivan) hogy az elittársra komolyabb szándékkal regelnek.

2015. febr. 10. 22:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Voltak régen ilyen balhék, de már megoldották. Én is úgy regisztráltam, hogy tartottam tőle, ezért rögtön a fizetés után írtam az ügyfélszolgálatnak, hogy töröljék azt a beállítást, hogy automatikusan újítják meg a prémium tagságot. Fél órán belül törölték.
2015. febr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy az elittárs nagy előnye, hogy nem ad ki neked olyan találatot, ami neked nem felel meg, tehát helyetted válogat.
2015. febr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet így megpróbálom, max én is írok az ügyfélszolgálatnak, hogy ne hosszabbítsanak meg automatikusan.
2015. febr. 11. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!