Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfi magassága mikortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi magassága mikortól hátrányos ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
Hány centi magasság alatt hátrányos egy férfi nőkkel való ismerkedés terén? Mi az a magasság amivel már okés?

2018. febr. 9. 15:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%

Nálam nincs olyan, hogy egy pasi túl magas. A legmagasabb 2 srác akikkel randiztam 195 centi magasak voltak, de semmi gondom nem lett volna 210 centivel sem. Sajna nem volt hozzá szerencsém. Én 175 centi vagyok, a férjem 190.


185 centi a minimum amire már azt mondanám, hogy magasnak számít, felette még jobb. Alacsonyabbakkal SOHA nem jöttem és nem jönnék össze. Egyszer jártam egy velem egymagassal egy ideig, de az is nagyon zavart, szóval tapasztalatból írom, hogy nekem ez nem menne. Ha kisebb akkor teljesen esélytelen is. Bele sem kezdenék.

2018. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én 170 cm vagyok, mindig azt gondoltam, hogy nekem csak nálam magasabb, jó fizikummal rendelkező férfi kell - effélék tetszettek is csak eddig.

Na most jó ideje teljesen odavagyok egy nálam picit alacsonyabb, mackós alkatú férfiért. Ezek a tulajdonságok nálam eddig hátrányt jelentettek, sőt kizáró ok volt, de őt mégis hihetetlenül vonzónak találom, mert olyan a kisugárzása, személyisége, hogy teljesen elbűvöl.

2018. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
170 centi alatt hátrány szerintem.
2018. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
En 155 vagyok, tölem azért keves alacsonyabb pasi van. :) Nekem a 185 fölöttiek már nem jönnek be. De nem lehet általánositani, nagyban fugg a nö magassagatol, igényeitöl.
2018. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%
Mivel én 180 cm vagyok, nálam 180- tól OK.
2018. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
175-től ha valaki a magasságára fogja a sikertelenségét akkor már fejben vannak gondok, ugyanis a nők egy bizonyos rétegének a 175-180 közötti magasság is már simán bejöhet ha minden más téren rendben van, nem kell feltétlen aggódni, hogy "Jujj nem vagyok 180". 170 körül (nagyon max 173) és az alatt viszont már tényleg van ok az aggodalomra, különösen akkor ha az illető másban nem nyújt kiemelkedőt (arc, egzisztencia, stílus/személyiség).
2018. febr. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!