Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mit tennétek akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tennétek akkor, ha egy pasi sírva, térden állva könyörögne, hogy együtt legyetek?

Figyelt kérdés

Egy olyan pasi, aki halálosan szerelmes belétek, de nem az esetetek, egy barátnője se volt még neki, mert az igazit kereste. Elkezdene sírni, hogy eddig pokol volt az élete és könyörögne értetek.

Ilyenkor adnátok neki esélyt, hogy boldogabb legyen? Ilyenből lehet jó kapcsolat?


2018. febr. 10. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy adnék. Ez ultra szánalmas, ezek után messzire kerülném inkább.
2018. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Megbeszelnem a hozzatartozoival h ilyen embernek jot tenne egy par het a pszichiatrian. Es utana par evig pszichologus. Komolyan.

De azh jarjak vele v akar kinevessem, nem jutna eszembe. Mert amugy ezek total pszichopatak is lehetnek, szal mindkettovel az eletem kockaztatnam.

De mint ferfi ndm neznem sokba...

2018. febr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Semmi esetre sem jönnék össze vele, sajnálatból nem lehet jó kapcsolat egyik félnek sem. Valszeg megpróbálnám megvigasztalni, de hát kvàzi ez az élet velejárója, mármint én nem nagyon tudok olyan emberről (magamat is beleértve), aki ne élt volna át viszonzatlan szerelmet.
2018. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Volt már rá példa és nagyon szánalmasnak tartottam. Hiába mondtam nemet kismilliószor. Van akinél semmi nem hat.
2018. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Férfiként mondom, hogy ennél nincs szánalmasabb. Semmiképp ne menj bele, mert azzal magadat és őt is becsapod.
2018. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem felnőttre vall. Én sem bőgök, ha megbukok vizsgán, mert nem fog a szánalomkettes boldoggá tenni, szánalmas meg nem akarok lenni így felnőttként amúgy sem. Egyébként miattam már bőgött így egy srác, pedig "csak" szakítottam vele, mivel a kapcsolatunk ne vezetett sehova sokadik megbeszélésre sem. Az egész lépcsőház tőle zengett és a bokámat simogatta... Szívtelen vagy sem, nem tudtam segíteni a problémáján és ezzel a viselkedéssel nem is akartam, mert az utolsó csepp férfias vonzerejét is kinyírta a szememben. Nem szeretek nőként stabilabb lenni a páromnál lelkileg. Főleg nem ilyen markánsan.


Persze, sajnálnám valamilyen szinten, de az élete problémáit nem az én feladatom megoldani. Szánalomból meg nem jövök össze senkivel.


Nem mellesleg, ez érzelmi manipuláció. Úgy értem, egy önző cselekedet azért, hogy a másikban kellően rossz érzéseket keltsen a maga jó helyzetéért. Ez ganéság, szóval azt is meg tudom érteni, aki elhajtja a büdös fenébe. Keseregni és sírni lehet úgy is, hogy nem más előtt rendezel jelenetet. Nekem is esett szarul nagyon sok dolog és sírtam nagyon sokat, sok más dolog miatt is, de nem azért, hogy meghassak valakit, hanem mert nem bírtam benn tartani és félrevonultam.

2018. febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Kevés ennél szánalomraméltóbb és kiábrándítóbb jelenetet tudok elképzelni.. Igazából egy sem jut eszembe.


"Ilyenkor adnátok neki esélyt, hogy boldogabb legyen?"

- Pardon???

Mi az, hog ÉN adnék neki esélyt, hogy boldog legyen?

Hát mi vagyok én, egy jtalom trófea, amit megnyer, avgy mi? ÉS velem mi lesz? Az én boldogságomról ki gondoskodik?


Jaaa, hát ÉN!

Hát pont ennyire van NEKEM közöm más bologságához: ha boldog akarsz lenni, tegyél érte, de szavakkal nem tudom leírni azt a megvetést és szánalmat, amit érzek az iylen emberekre, akik görsösen és undorítóan csimpaszkodnak ( szó szerint) egy másik emberbe, hogy tegye őket boldoggá.


Senki nem tesz téged boldoggá. Az egyetlen, aki boldoggá tud tenni, ez te vagy. Nem egy másik ember.


Ez a szemléletmód meg anniyra taszít és undorít, hogy még a saját életkedvem is elcseszné az illető. Szóval NEm, kösz, kihagynám a mártírkodást, midnenki oldja meg a saját ynomorát, és vegye kézbe az életét, ne tőlem várja a megváltást.

2018. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy adnék esélyt neki, a szememben örökre elásná magát. Elzavarnám egy pszichiátriára vagy még rendőrt is hívnék ha nem száll le rólam. Ez szánalmas viselkedés, ilyenből NEM lenne jó kapcsolat, még csak normális vagy egészséges se. Az ilyen zakkantak fenyegetőznek aztán öngyilkossággal ha a nő nem akar vele lenni.
2018. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az az isten, hogy vele bármikor is a jövőben bármilyen kapcsolatot létesítsek. Meglátnám ezek után az utcán, átmennék a túloldalra és inkább rossz buszra szállnék, mintsem hogy közöm legyen hozzá. A-a, totál kizárt.


Amúgy, az ilyenből ha lesz is kapcsolat, az pontosan olyan lesz, mint a kezdete- szégyenteljes, szánalmas, megalázó. Mindkét félnek. Szóval esélytelen. Ez nem csak a férfiasság hiánya (mert amúgy az is), mert ugyanilyen rimánkodás nőben is hányingerkeltően undorító, hanem az emberi méltóság hiánya. És azt én nem tudom tolerálni, semmilyen szinten sem.

2018. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem, nem adnék neki.

Ez így leírva lehet, hogy romantikusan hangzik, de élőben nem működne.

Leírták többen is, hogy miért nem.

2018. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!