Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti észrevettétek már, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti észrevettétek már, hogy a szép csajok szinte kivétel nélkül mindig ugyanolyan kinézetű pasikkal vannak együtt?

Figyelt kérdés
Rengetegszer figyelem az utcákon és a fb-on is a párokat és azt látom, hogy az összes vonzó csaj olyan pasikkal vannak együtt, mint akiket szinte tömeggyártásszerűen klónoztak volna. De komolyan! Felnyírt dús fekete/barna haj. Egyenletes vékony borosta/rövid szakáll. 185 körüli nem kigyúrt, de izmos, széles vállú sportos testalkat. Fehér ing/póló és elegáns farmer+Wayfarer napszemüveg. Meg a komolyabb kanoknál természetesen valami sportkupé, ennek hiányában ha nem más egy közepes méretű SUV. Ez a kamu latinos, menedzseres "sportos értelmiségi" férfiideál lenne a huszonévesek körében az az etalon, ami a kis tizenévesek körében a "páwa" jelenség. Aki annyira nem érti mire gondolok írjon privátot és keresek ilyen pasiról képet (pont az előbb böngésztem, akiről eszembe jutott), de azt hiszem mindenki el tudja képzelni. Most ez a divat vagy mi a franc folyik itt? Lányok reakcióira is kíváncsi lennék, hogy ők miként látják ezt a jelenséget. A 90-es években a kigyúrt, w124-es Merciben feszítő kopasz pasi, az új évezred első évtizedében a metroszex babaarcú, szépfiús pasi volt a népszerű most meg ez?

2017. márc. 26. 22:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Komoly kis kutatas ocsem :D De sajnos nincs igazad. Igen amit leirtal valoban egy ideal de ne nyomorekoskodj mar hogy szerinted a szep nok KIVETEL NELKUL ugyan olyanokkal vannak :D persze kivetel nelkul. En egy ilyet sem ismerek
2017. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
Nekem küldhetsz egy ilyen képet mert nem értem mire gondolsz :) Amúgy szerintem ez nincs így, pontosabban nem lehet ennyire általánosítani..biztos vannak akiknek az az ideál,akit leírtál,ettől függetlenül van sok más férfi típus,akik szintén népszerűek a nők között (a huszonévesek között is)..
2017. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%

Szép vagyok, és nem olyan a barátom, mint a leírásban.

Nem csak egy nőtípust kéne észrevenni.

2017. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
#3: Körülírnád, hogy milyen a barátod?
2017. márc. 26. 23:03
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Mindig vannak trendek, de azért ekkora hazugságot nem szabad állítani, hogy szinte kivétel nélkül mindig ugyanolyan kinézetű pasikkal jönnek össze.


Engem szépnek tartanak és legalább 3 barátnőmet tartom én is nagyon szépnek és semmi hasonlóság nincs a párjaink között.

23-27 év.

2017. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
66%

3. vagyok.

190 cm, átlagos testalkat, de látszik, hogy régen sportolt. Szőkésbarna haj, körszakáll, helyes arc. Stílusra rocker. Remélem, kimerítő a leírás.

2017. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#5: De a tipikus 185-ös nem agyongyúrt, de sportosan izmos férfias alkat gondolom mindegyik barátnőd pasijára jellemző. Ezt látatlanban megmondanám.
2017. márc. 26. 23:10
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
A szerinted szép lányokra meg mind igaz a vékony, formás test, minimum vállig érő haj.
2017. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
67%
Neked is az ugyanolyan, egyforma kinézetű szép csajok kellebek, akkor ezeknek a lányoknak miért ne az ugyanolyan, egyforma, helyes pasik kellenének?
2017. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy Béci vagyok.

147kg,197cm,karom54cm.

Németben dolgozom egy klubban.

Rs6 audim van.

nem vettem még észre hogy a csajoknak ez nem jönne be.

Majdnem minden este odajön egy aki megkérdezi, hogy buli után megvárhat-e.

2017. márc. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!