Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik vajon olyan párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik vajon olyan párkapcsolat, ahol a pasi használja ki a sokkal jómódúbb nőt, és ennek ellenére a nő évek óta együtt van a csóró sráccal?

Figyelt kérdés
Elméleti kérdés, sok olyat hallani, ahol nők használnak ki pasit, de vajon forditva létezik e ilyen szituáció? Ha igen, mit szeret vajon egy milliomos nő egy csóró pasiban?

2017. márc. 21. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen házasságot. Kettőt is.



Az egyikben a férfi 1996 óta munkanélküli, a nő keresete havi 800 ezer. A férfi a háztartásbeli és amolyan "kalandor", mindenféle szarságban részt vett már. 2 gyerekük van. Mi a baki? A nő baromi ronda. De tényleg, betörtik a tükör előtte, jelleme pedig olyan jó, hogy még a szerető se viselte el jópénzért annakidején. Szóval ezért.


A másiknál azért van tartva egy 2 méter magas, széles, dürhő férfi (kamu munkája van), mert a nő fél a hatalmas lakásában egyedül. Igaz ott láncon van a férfi, a szava semmit nem ér, és mint a kisgyerek mindenre engedélyt kell kérnie. A nő ott nem olyan vészes, korához képest pedig főleg nem.

2017. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertem egy párt, olyan nagy különbség nem volt, de a nő több mint kétszer annyit keresett, és a házimunkából, gyereknevelésből is szinte csak ő, míg a férje egy szöget alig volt képes beütni a falba. Viszont a férfi amolyan nárcisztikus személyiség volt, akik köztudottan el tudják a nők fejét csavarni.
2017. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen, de ahhoz a férfinek eszméletlen jól kell kinéznie.
2017. márc. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen, és szerintem az ellenkezője csak azért gyakoribb, mert egyelőre több a többszázezres-milliós fizetésű férfi, mint nő.
2017. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ismertem olyat, hogy csak dugni kellett és minden hülyeségéhez jó pofát vágni, aztán zsebpénz, külföldi nyaralás stb. A haver lelépett mint a szélvész.

30/f

2017. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek több ilyet. Az egyik esetben a nő idősebb és gyereket akart (meglett). Neki van otthona, élete, így ő gondoskodik a fickóról. Többet is keres nála.

A másiknál a pasas munkanélküli volt. Ott is a nő rendezte el a pasas életét.

Mind a ketten odavannak a csávójukért (nem azt mondom, hogy álompasik, de a nőknek mindenképpen azt testesítik meg).

Harmadik sztori szintén: a nőK(!) költenek rá, a pasi elég link, melója is változó és ő ráadásul még csajozik is rendesen, mert mindig vmelyik aktuális barátnőjével él együtt. A többiekkel meg randizik és veszik neki a cuccokat.

Ismertem egy olyan srácot is, aki idősebb nőkkel jött össze (főleg szexre), azért amit már előttem is írtak, költőpénz, teló+használat fizetése.

Aztán volt még egy olyan ismerős is, akinek egyszer volt egy olyan csaja (nem csúnya egyébként, csak bele volt zúgva a srácba, pedig nem volt egy közízlés szerinti helyes csávó, csak valahogy tudott bánni a csajokkal és tapadtak rá). Na és a csaj vett neki kocsit, meg hordta mindenhová, fizette neki a dolgokat és ezt évekik. Ráadásul náluk a két család között is nagy társadalmi különbség volt (tanultságban, viselkedésben, anyagiakban).

Ja eszembe jutott még egy. Gazdag c család terebélyes leánykája járt egy nem c sráccal. Szintén bele volt habarodva és ő is fizetett neki mindent. A csávó meg úgy viselkedett, hogy majdhogynem megvetette, de még így is a lábai előtt hevert a lány.

Úgyhogy vannak ilyenek. Nem kell kifejezetten jómódúnak lenni, elég, ha a nőnek valamivel több pénze/jobb lakhatása, megélhetése van, amit hajlandó szívszerelmével megosztani, és már ragadnak is a kis dzsigolók.

2017. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek nem egy ilyet. Általában már van közös gyerekük, és azért. Vagy olyan is van, ahol más gyereke van a képben, de a pasi meg elfogadja. Az utóbbi pár évben elég gyakori, hogy a pasi egyből költözne a nőhöz, ahogy megtudja, hogy van háza és egyedül él.
2017. márc. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Az utóbbi pár évben elég gyakori, hogy a pasi egyből költözne a nőhöz, ahogy megtudja, hogy van háza és egyedül él."

Igen én is ezt vettem észre!

2017. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Rokonom ilyen kapcsolatban van. Pedig válogathatna a férfiakból. Érzelmileg defektes szerintem, mindig ilyeneket szed össze. Jól menő vállalkozó, a lelkét kiteszi, lehúzzák a pénzét, ő meg még örül is, hogy legalább van hapsija és bárki fel akarja világosítani, hogy vegye már észre megint mi a helyzet, akkor dührohamot kap. Aztán meg mindegyiknek az a vége 5-6 év után, hogy hallgathatjuk a panaszkodást, hogy őt hogy kihasználták. Már megint.
2017. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kell hozzá egy jó test és egy 22 es farok.


Tapasztalat.. :p

2017. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!