Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Puák ti mit csináltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puák ti mit csináltok, ha átmegy a lány bunkóba?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk egy lánnysl teljesen normális témákról erre egyszer csak elkezdett flegmán volni és bunkón

2018. febr. 10. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem adtál okot arra, hogy bunkó legyen? Én csak akkor vagyok bunkó, ha a másik fél okot ad rá.
2018. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem
2018. febr. 10. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem az a pua egész lényege, hogy te is flegma, bunkó, lenéző, gusztustalan módon viselkedsz a másikkal?
2018. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
A pua nem a kiscigány gyereket jelenti?
2018. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Talán nem idegen fhaszok módszereivel kellett volna valakit megpróbálni megközelíteni. Velem is viselkedtek már randin ilyen "módszeresen", kiszúrtam egyből, mikor szart sem ért az, hogy mit jelzek meg mit mondok, mert az illető a saját agymenése és dogmái szerint akart eljárni ahelyett, hogy rám figyelt volna. Elvégre is ő jobban tudja, én mit akarok.


Elküldtem a jó qrva anyjába, nincs nekem időm ilyen szemellenzős senkikre. Termesszen tököt meg fejjen tehenet, azt lehet könyvből csinálni.

2018. febr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem használtam senkinek a módszerét!!
2018. febr. 10. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

4-es


:DDDD Ó a könnyem is kicsordult. :DD

2018. febr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!