Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy majdnem minden lány egy idő után átmegy ebbe a plasztik cicababa stílusba? Nem értem.

Figyelt kérdés

Sok lány ismerősm aki egy ideig normális volt, ahogy egy új közegbe került már úgy nézett ki mint egy k*rva teli sminkkel az agykapacítása meg már egy villanyborotváénál is kisebb lett. És sok iylen lány van akörnyezetemben is. Ez miért jó? és ezekben a lányokban az a legrosszabb, hogy mindenek előtt tartják a kinézetet. Aki nem ilyen mai divatos emo hajjal rendelkező cicafiú meg nem dolce n gabbana van rajta már lúzer meg köcsög a szemükben. és azt képzelik, hogy az ilyen embereknek nem való a szerelem csak a "menőknek". mások is látják így? zavar ez másokat is? nem tudom miért van ez.


17/F


2010. márc. 30. 18:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert mostanában ez a divat.

Meg mert eljöttek az ufók és kiamputálták az agyukat és a legfrissebb pletykákat és divatlapokat tették a helyére. Meg egy kifogyhatatlan sminkkészletet a kezükbe...

2010. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz közegben mozogsz. Nem minden csaj ilyen. Ok, én már 21 éves vagyok, de ismerek 16-17 éves csajokat, akik normálisak. Nem az emos fiúkra buknak, nem töltenek órákat a sminkükkel stb. Biztos a te környezetedben is vannak ilyenek, csak eddig nem vetted őket észre.
2010. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
ezt nem mondtam hogy mind ilyen, ismerek rendeseket is;) csak nagyon sok ilyen van!! ez tény. de nem általánosítok mivel azért akad rendes is:)
2010. márc. 30. 19:03
 4/17 anonim válasza:
100%

sok csaj csak azért veszi át ezt a stílust,mert úgy érzik,hogy csak így találnak maguknak pasit.sok srác bukik az ilyen plázacicákra,bár én nem értem miért.eszük semmi,egy kiló smink,semmi természetesség.

szerencsére az én környezetemben még a normálisabb lányok vannak többségben (:

15/L

2010. márc. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nekem nagyon nem jönnek be:D
2010. márc. 30. 19:41
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavar,pedig lány vagyok.Sztem normális fiú foglalkozzon normális lánnyal, nem érdemes ilyen divatbabákra pazarolni az időt és az energiát.Lehet valaki úgy is szép meg vonzó,h nem hódol mindenféle hülye divatnak, pl:szolárium,h csak 1 példát említse,de még sorolhatnám. Nem beszélve arról,h a divat nem mindenkinek áll jól és ezt a tényt sokan nem ismerik be és ezzel válnak nevetségessé.

18/L

2010. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a média közvetíti nekik, hogy k*rvulni kell, és a legmanipulálhatóbb korosztály a tizenéves, úgyhogy be is veszik. A plázap_csák száma pedig az életkor növekedésével arányosan csökken.:D


L/17

2010. márc. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hmm d eörülök hogy vannak ilyen lányok is akik így gondoljáák!!!:)
2010. márc. 30. 20:24
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
16F. Én sulimban is van pár ilyen, de a pláne, hogy a legtöbbjük ronda mint a sz@r!:D Tényleg csak látszik rajtuk, hogy kur*ák. Mondjuk erre sok az olyan 15-16 éves csávó akinek ilyen 12 centis hajuk van, a fején az a bu*i manó sapka vagy mi a f@sz,vannak vagy 40 kilók és ott amperkodnak hogy milyen menők. Én kb. 1 éve elkezdtem a testépítést, és úgy érzem elég sokáig fogom még csinálni, és emiatt én próbálom a fiúkban az erőt keresni, de ezekben sehol sincs. Olyan csicskák járnak a sulimba komolyan mondom, kis nagyképű sz@rok, egyszerre 10et megtudnék verni belőlük. A sulimba 500 gyerek jár, ebből 3 fiún látszik hogy edz.( nem sokára remélem én leszek a 4.xd de még kell pár év) És a legnagyobb poén hogy ez bejön az ilyen 15-16 éves kis divatp*csáknak. Bár mondjuk én ilyen nőkre nem vágyok, de még csaj ismerőseimnek már mondom, hogy én nyáron levágom kopaszra a fejem, mert idegesít ez a haj(pedig nem is hosszú a hajam), akkor már egyből hogy: nehogy már, hülye vagy?? Ezzel jönnek. Nagyon sz@r világban élünk, a mai fiatal fiúknak közük sincs és szerintem egy ideig nem is lesz a férfi szó jelentéséhez, a nőkről ne is beszéljünk. Nem pont a témáról beszéltem, de úgy gondoltam ide tartozik.
2010. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

jjah sok az ilyen nő és ami érdekes, hogy az arcukról is látszik nagyon hogy hogyis mondjam....sok f_szt sz_pott...

Fiúkbóól is vannak ilyen nagymenőőőek...és az ilyen fiúknak az ilyen nők jönnek be. Talán lehet, hogy sok nőnek tetszenek a negymenőő kemény faxa csávók és akkor ők is olyan divatbabák lesznek és akkor lenézik azokat akinek több esze van.

De élvezem azt, hogy pont az üresfejüek nézik le a náluk sokkal okosabbakat. Fura, ugye?

2010. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!