Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy ennyire sikertelen vagyok a nőknél? Mindig amikor megismerek egy nőt neten, egy idő után már nem akar tőlem semmit vagy egyszerűen eltűnik.

Figyelt kérdés

Mostanában társkeresőn próbálkozom, de máshol se jutottam messzebb.

A legnagyobb baj, hogy nem nézek ki jól ezért nagyon ritka, amikor egyáltalán visszaír valaki. Viszont ha igen, átmegyünk másik felületre, de randi soha nem jön össze, mert közben eltűnik a lány.


Általában az jellemző, hogy sokat írok magamról és nagyon érdeklődök a lány iránt is, és végig nagyon kedves vagyok vele. Talán ezzel van a gond vagy mit ronthatok el esetleg találnak nálam jobbat?


Nagyon aggasztó, hogy önmagát ismétli a történelem.


2018. febr. 10. 18:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Küldtem privátban egy arcképet.
2018. febr. 10. 19:03
 12/17 anonim ***** válasza:
Nekem is küldesz? Már kíváncsivá tettél.
2018. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Lordika ***** válasza:
A netes társkeresőn csak akkor írnak vissza a lányok, ha úgy nézel ki, mint egy férfi topmodell. Beképzeltek mind, inkbáb a valóságban kell próbálkozni, ott max. azt mondják hogy "már van barátom".
2018. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Legyél természetesebb és lazább.

Ne áradozz nekik arról, hogy mennyire okosak és kedvesek, mert az ijesztő és visszatetsző lehet. És magadról sem kell rögtön részletes vallomást tenni.

Csak természetesen.

2018. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom.Bonyolult számonra a női nem!Mondjuk feledtam 4 év sikertelen próbálkozás után!
2018. febr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Engem erdekelne milyen vagy.. :o kep? :D
2018. febr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Próbálok közömbös maradni, csak egyszerűen én nem az az ember vagyok, aki magában tartja az érzéseit. Ha érzek valamit vagy valami vonzó a másikban, nem bírom ki, hogy ne mondjam el neki. Annyira vonzó számomra, ha egy lány nagyon okos és tud beszélni bármiről. :)
2018. febr. 10. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!