Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ez a legfontosabb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez a legfontosabb egy férfin? Legyen kigyúrt rosszfiú?

Figyelt kérdés

Ne riasszon el senkit, hogy hosszú kérdést tettem fel szerintem érdemes elolvasni, fiúk és lányok véleménye is érdekel.


Egy barátom mondta ezt nekem, ő volt sitten a csillagban ült. Bementünk egy szórakozóhelyre és ott mondott egy érdekes dolgot, hogy ha egy kigyúrt ember megy be valahova akkor látják hogy kemény, vállas és nagyok a karjai, tiszteletet parancsol és ahogy a férfiaknál úgy a nőknél is ez van, mármint a nőknél meg jó az illető.

És felvetette az ötletet, hogy én is gyúrjak.

Fontos, hogy nem lenézően mondta, hanem barátilag mert mondta hogy így lenne csajom.

Mert tényleg ahogy bementünk volt egy csávó aki egyből lespanolt vele, meg itta minden szavát.


Na de szóval én teljesen máshogy gondolom, nekem is volt pár balhém (csak kisebbek) volt hogy az ellenfél maradt lent, volt hogy én.

De igazából úgy vagyok vele egy ideje, hogy nem hiányzik hogy bármi ügyem legyen belőle, olyan munkakörben dolgozok ahol nem előnyös a kék lila folt. Fontos a jó megjelenés.

Igaz van, hogy megtalálnak az éjszaka de mindig odamerek állni magamért.

Én direkt nem is gyúrok, régen csináltam, de inkább tanulok, hogy olyan munkám legyen ahol nem 150 ezer forintot viszek haza hanem 300 at vagy akármennyit csak sok legyen. Sportolok focizok, futok. A foci is kontakt sport de ott azért nem előnyös ha nagyon sok plusz súly van az emberen. Ezért nem is akarok 70 kg felé menni, még egy 5-10 évig szeretnék futbalozni mindenképpen.

Tehát magam miatt nem akarom.


De persze jó lenne nagyobb respect. Hozzáteszem én attól nem tisztelek valakit jobban. Ha nő lennék akkor azt mondanák, hogy gold digger, de akire én "felnézek" például Richard Branson, Elon Musk, Bill Gates meg a kedvenc focistáim is, ismerőseim közül az egyik volt tanárom akire azt mondom, hogy tisztelem.

Régen elég durva arcok között mozogtam, lehet ezért is nincs bennem az a félelem mint az átlag emberben ha mondtam így.


De a csajoknak tényleg az ilyen típusú csávók, ugye ez a tipikus kigyúrt tetkós (nekem is van tetkóm de munka miatt nem lehet nagyon látható helyre). Csaj haverom mondta, hogy jó a nagy kar mert biztonságot nyújt. Nem tudom nekem az nyújtana biztonságot ha lenne néhány millióm a számlán...

Szóval én nem látom értelmét mert mást sportolok, nem keresem a balhét sem, viszont barátnőt akarok, vagy alkalmit sem utasítom vissza ha úgy van.

És ez a tényező tényleg nagy mértékben növelné az esélyeimet?



2018. febr. 10. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyeld én voltam mindkét véglet. Fiatalon szálkás voltam, mert én is sportoltam (kosarazok) zselézett haj, jó megjelenés sportos így mindenkinek bejöttem bárhova mentem nem kellett, hogy izomkolosszus legyek (jó mondjuk 203 cm vagyok így egyből fel lehetett rám figyelni, ha beléptem valahová :D)


Majd, ahogy idősebb lettem emberesebb lettem a hajam lenyírtam kopaszra és felszedtem izomban 15 kg. Többet én sem akartam, mert kosárnál rámehet a dobás, ha túl sok izmot pakolsz fel. Így elkezdtem egy teljesen más kategóriájú nőknek tetszeni , mint előtte. Egyik énemmel sem kellett soha panaszkodnom, de a fiatalkori sportosabb énem zselézett hajjal jobban bejött a csajoknak, mint a kicsit durcásabb izmosabb verzióm. Szóval én azt mondom nem minden a totál kigyúrt izom!

2018. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A normális nők az ilyen alakokat (mint a haverod is) messzire elkerülik.
2018. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A baratod nekem tul nagy darab. En a 180/70 kg szalkasan izmos,eros fiuk izgatnak 25 ev alatt. A tanultsag meg jovedelem nem erdekel.

N/33

2018. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én 173, 70 kg, 25 éves vagyok
2018. febr. 10. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A tetkós kugyúrt rosszarc csak a a sötét ribiknél jön be.

Nem akarlak megsérteni, de ne egy sittes tanácsára építs. Nem előítélet, hanem józan megfontolás: más világ, ami müködik a rács mőgött az nem biutos, hogy a rácson kivűl is beválik. Meg hát csak oda került, pont a sajátos világképe miatt.


Inkább maradj szálkás, sportos és főleg tanulj, becsüld magad.

2018. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon nem mindegy, hogy milyen stílusú nővel akarsz ismerkedni. A tipikus éjszakai, nagyvilági hedonista "redneck/pubos" csajoknak valóban fontos, hogy első körben férfias legyél (min. 180 és kb. 80-90 kg izmos/sportos alkat) és egy-egy necces élethelyzetben feltaláld magadat, adott esetben meg is tudd védeni. Azonban ha te értelmiségi körökben szeretnél mozogni és ebből adódóan ilyen stílusú barátnőt szerezni magadnak (diplomás jogász, orvos stb.), akkor nem kell kétajtós szekrénynek lenned és az általad említett Elon Musk féle egzisztenciális értelemben vett férfiasság és abból adódó respect sokkal fontosabb lesz. Ő sem egy ketrecharcos, de nem is egy nyámnyila valaki, szóval ha a barátnődet nem a füstös kocsmákban meg hasonló helyeken akarod szórakoztatni, hanem elegáns helyeken, akkor nem kell követned ezt a testépítő/izomjani szubkultúrát, mert a legnagyobb veszélyforrás max akkor érhet benneteket, amikor a Merino bőkárpitos 7-es BMW-ből kiszálltok a Ritz hotel bejáratánál. Én egyébként a gyakorlatban is megfigyeltem, hogy minél intellektuálisabb párról van szó, annál kevésbé lényeges a pasi izmos alkata és helyette a magasság/stílus/karizma sokkal lényegesebb lesz.
2018. febr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Agy kellene meg (ön) kritika, nem izom:))))
2018. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!