Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az legfontosabb, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az legfontosabb, hogy egy nő szép legyen?

Figyelt kérdés

Elsődleges szempont a férfiaknál, hogy egy nő szép legyen.

Miért van ez?


2017. dec. 4. 22:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Mert sokak szerint egy nő legfőbb értékét ez adja, emellett a vele lévő férfi státuszát, ázsióját is növeli: a környezete irigy lesz rá, egy sikeres férfi képét sugallja, mert aki egy szép nőt be tud hálózni, az nem "kispályás" - gondolják róla, és alfahímként tekintenek rá emiatt. Az meg csak tetézi az egészet, ha emellett még az élet egyéb területein is sikert sikerre halmoz.
2017. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%

hogy szépek legyenek a gyerekeim :D

Nehogymár csak én adjam bele az anyagot

2017. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Napi rinya. Csak most lány sír. Végre valami változatosság.
2017. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
44%
Hány férfit kérdeztél meg? És ők reprezentálják a felnőtt, magyar férfi populációt?
2017. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
15%
Nem annyira szépnek kell lennie, mint fizikailag vonzónak. Így talán már magadtól is kitalálod miért fontos.
2017. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem az a legfontosabb. 42/F
2017. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%

Mert a férfiak túlnyomó többsége leginkább a külső alapján érez vonzalmat, míg a nőknek inkább fontosabb az, hogy határozott, magabiztos, férfias legyen a párja.

Evolúciós szinten is egy jobb külsejű nőtől jobb génállományt remélhet a férfi az utódoknak, mert termékenyebben hat. Persze a valós termékenységgel ma már nincsen olyan szinten összefüggésben, de ezért nyerők a szép nők.

2017. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
27%
A szépséget nem a külsőre értik. Egy nő szépsége nem ezen múlik, hanem a lelkén, a kisugárzásán. Egy férfit sem ismerek, akinek a tökéletes külső a mérvadó egy kapcsolatban.
2017. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Ajj, ez relatív dolog. Volt egy csaj anno az osztályomba, még vagy 5 éve, akiért az összes haverom odavolt, én meg, whaaaaaaatt? miiivann? Nálam még az átlagos kategóriát se súrolta. Pedig arányos volt, és olyan arca amit elvileg sokan megirigyelnek.


Persze ettől függetlenül az igényes nők a nyerőek, de ez szerintem nem egy nehezen kivitelezhető dolog. Maximum az alak, de azt is 1-2 éven belül teljesen jóra lehet csiszolni kellő kitartással és utánajárással az esetek 95%-ában.


Belső értékekkel nem fogsz megfogni senkit első benyomásként. Mellesleg meg fun fact, hogy ha te jól érzed magad a bőrödben, akkor magabiztosabb vagy, pozitívabb vagy, és jobban is fogsz kinézni. És ha jól néz ki egy nő, akkor az már egy fix dolog amit szeretni lehet benne, ergo kelendőbbek. Másrészről maga az ami árad egy szép nőből szerintem az a legvonzóbb, nem maga a szépsége. A kisugárzás, a magabiztosság, ahogyan magabiztosan tudja, hogy a mosolyával mennyire képes elcsavarni egy férfit, meg az egyéb jó tulajdonságok.

2017. dec. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A legrosszabb ***** válasza:
14%

Miért az a legfontosabb, hogy minimum nettó 500-at keressek havonta?

Miért az a legfontosabb, hogy legyek minimum 190 centi magasságú?

Miért az a legfontosabb, hogy legyek sportos, izmos, szálkás, kockahasú, Himalája-bicepszű?

Miért az a legfontosabb, hogy legyek rejtélyes, titokzatos?

Miért az a legfontosabb, hogy a hangom legyen olyan, mint a mennydörgés?

Miért az a legfontosabb, hogy a borostám ne legyen hiányos, s úgy nézzen ki, mintha rajzolva lenne?

Miért az a legfontosabb, hogy legyen barna szemem, barna hajam, barna bőröm?

Miért az a legfontosabb, hogy legyen ívelt állam, szabályos orrom, szögletes állkapcsom?

Miért az a legfontosabb, hogy az intim méretem legyen 22 centin fölüli?

Miért az a legfontosabb, hogy egészségügyileg legyek makulátlanul tökéletes? Se lyukas fog, se tejcukor-érzékenység, se pattanások stb.

Miért az a legfontosabb, hogy tisztában legyek a legmodernebb divatmárkákkal, s hűen viseljem is a termékeiket?

Miért az a legfontosabb, hogy népszerű legyek a nők körében, s naponta kelljen kihajigálnom őket az ablakomon?

Miért az a legfontosabb, hogy legyen legalább egy fél nagyvárosnyi ismerősöm, barátom, haverom?

Miért az a legfontosabb, hogy a szüleim tanult emberek lévén külön vállalkozást, gazdaságot vezessenek?

Miért az a legfontosabb, hogy a céligényeknek megfelelően tűrés nélkül kizárólag pont annyi skillel rendelkezzek határozottság, céltudatosság, romantikusság, nyálasság, sármosság, humor, családbarát, természetbarát és a többi tulajdonságok terén, amennyit a delikvens nő megkövetel?

Miért az a legfontosabb, hogy mérnök vagyok-e, vagy egyszerű technikus vagyok-e, vagy netán egy földönfutó segédmunkás vagyok-e?

Miért az a legfontosabb, hogy hány idegen nyelven beszélek folyékonyan?

Miért az a legfontosabb, hogy mit értem el eddig a korábbi munkahelyeimen, ha mindenhol szarba sem nézték a munkámat?


Fаsza, hogy te az általad említett egyetlen feltételnek sem tudsz megfelelni...

2017. dec. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!