Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nem túl szép lány mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem túl szép lány mivel tud kompenzálni?

Figyelt kérdés

Általánosságban.

Ha a külseje nem insta kompatibilis, szóval természetes, átlagos, hétköznapi.

Se nem sovány, se nem duci, átlagos arccal.


2018. febr. 10. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Semmivel nem kell kompenzálnia. Bőven elég, ha nem beképzelt és flegma, valamint tudja mit akar.
2018. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Egy "átlagos" lány is lehet gyönyörű, és lehet vonzó kisugárzása. Nekem mindig a "hétköznapi" lányok tetszettek, volt, aki teljesen elvette az eszem, és megszűnt körülöttem létezni a világ, amikor hosszabb levelezgetés, chatelés után végre élőben is megláttam őt. Legutóbb is egy "átlagos" csaj tetszett meg, barna szem, egyszerűen kettéfésült hosszú barna haj, egyszerű ruhák, és babaarcúnak sem mondanám, mégis gyönyörűnek és vonzónak tartottam őt. Hidd el, a külső tényleg nem minden, és lesz, aki téged is gyönyörűnek fog tartani, és odáig lesz érted. Nem kell semmit sem kompenzálnod.
2018. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Az a baj, hogy mindannyian cicabakat akartok, es az atlagosat eszre sem vesztiek, mert egy magazinbol kilepo holgyet akarok magatoknak, aki fele olyan eletrevalo akar mint egy “atlagos” lany.
2018. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Ad magára,az öltözködésére,bőrápolás ,hajápolás stb.Persze ettől még maradhat természetes.
2018. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Instakompatibilis bárki lehet...

Nem az határozza meg az értékedet, hogy tudsz-e agyonsminkelve, kitekert pózban szexi képeket csinálni magadról, amit aztán agyonretusálva és filterezve megosztasz a közösségi médiában. Instagramon mindenki jobban néz ki, mint a valóságban, a nagy része hazugság.

2018. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
3-as! Még jó,hogy az előtted levő válaszoló leírta,hogy egy átlagos lány tetszik neki,sőt rengeteg férfinek tetszenek az átlagos lányok,nekem is többek között. Az insta kompatibilitásról meg annyit,hogy ahány képet eddig linkeltek instás lányokról,egyik tizenkilenc másik egy híján húsz,ami a stílust illeti. Ugyanúgy pózolgatnak, a legtöbbjük meg is van 45 kg,abból a smink,póthaj,tököm tudja milyen kiegészítők 3 kg.
2018. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok embernek előny, ha valaki nem ilyen instababa:)


Amúgy pedig azzal, amivel bárki: ha minőséget mutat, akár viselkedés terén, akár tudás terén, akár más szempontból. Igaz, én nő vagyok, de ki nem állhatom, mikor egy ember tök vonzó lehetne, ha nem mutogatná magát meg tolná a képedbe a szelfijeit és a valagát... Törlöm is az ilyen ismerősöket, akár férfi, akár nő. Azokat szeretem, akik okos dolgokat, értelmes tartalmat osztanak meg, van önkritikájuk és hiába szép a külsejük, vagy bármilyen, nem azzal akarnak feltűnősködni meg lájkot vadászni.


Legyél közvetlen, nem beképzelt, könnyed, ne hordd fenn az orrod, értsd és add is vissza a poénokat/csípkelődést. Nem árt, ha okosan hozzá tudsz szólni dolgokhoz és képes vagy értő hallgatásra. Én sem vagyok egy szépségkirálynő szerintem, de mindig próbáltam ezekkel a dolgokkal lépést tartani, illetve komolyabban edzeni, az is sokat dob akármilyen összképen. Meglepő, hogy sok ember nem érti, mi a bajom, meg gyönyörűnek tart, pedig sosem voltam az... De valamilyen szinten az ember megfeledkezik az arcomról, talán még az alakomról is, ha elkezdek vele úgy igazán beszélgetni... Legalábbis én így "szereztem" barátokat és szerelmet is és igyekeztem a hangsúlyt és a saját figyelmemet is arról elterelni, amit magamon rondának tartok (bőröm minősége, fogaim összevisszasága, az orrom, stbstb...), meg aztán, ebből is ki lehetett hozni valamit így is.:)


Mindenből ki lehet hozni valami jót.:)

2018. febr. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

nem kell kompenzálnia. A legtöbb férfi úgy van beállítva, hogy ne legyen nagyon csúnya, üssön meg egy átlagos szintet, onnantol pedig már egyre kevésbé számít a külső, és előtérbe kerülnek egyéb tulajdonságok, mint pl kedvesség,figyelmesség,mosoly,viselkedés, szóval maga a nő.


Amúgy átlagos nő -ha akar- tud nagyon vonzó és sexy lenni. Tesomat minden hétvégén látom, szerintem átlagos lányka, (kb pont azokat mondanám rá mint amiket te felsoroltál ) de mikór valami esemény végett kiöltözött ( sexy ruha, kis [ szolíd ] smink ), akkor eszméletlen gyönyörűen nézett ki. Ja és én a volt kapcsolatomrol is azt tudom mondani, hogy ha szeretsz valakit, akkor őt látod a legszebbnek.

2018. febr. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
A mosolyával.
2018. febr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 WheneverYouWant ***** válasza:
64%
Kíváncsi lennék arra a lányra aki teljesen átlagos ... mégsem insta képes. Szerintem csak önbizalomhiányos vagy....
2018. febr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!