Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes felköltözni Budapestre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes felköltözni Budapestre, csak a szép lányok miatt? Úristen annyi cicababa van mindenhol, én ezt nem bírom!

Figyelt kérdés
Feljöttünk Pestre vásárolgatni karácsony miatt, és mindenhol 10/10-es gyönyörű lányok.. Ilyet vidéken nem látsz.. Itt már azt a csajt is 50-en körbeugrálják, aki nem 80 kiló, nem turkálóból öltözik, és ismeri a higiéniát meg a dezodort... Itt Pesten mindenhol gyönyörű fenekek, mert minden lány még most is cicagatyába és csak derékig érő mustárszínű (mondjuk ezt nem tudom hova tenni) kabátba ahw és csomóan kedvesen rám mosolyogtak, pl. egy gyönyörű vörös hajú, fogszabályzós lány, azóta is őrlöm magam hogy nem szólítottam le. Tuti összeszednék valami szép csajt előbb-utóbb, ha ideköltöznék.

2017. dec. 13. 22:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
jesszus, agyat is szerezzél valahol magadnak, hátha a fővárosban árulnak
2017. dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Ne reménykedj, ezeknél a "cicababáknál" a mindent a szemnek semmit a kéznek elv érvényesül.. egyébként nem tudom hol laksz (így a leírásod alapján Nógrád vagy Borsod megyére tippelek),de én "vidéken" is sok szép lányt láttam..
2017. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
41%

"mindent a szemnek semmit a kéznek"

Már akinél. :D Pont hogy az ilyen kis tinilotyókat a legkönnyebb megdugni.

2017. dec. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Keszthely mellett. Sok fővárosi proli hogy lenézi a vidékieket...
2017. dec. 13. 23:03
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Érdemes.

De ehhez jó egzisztencia kisportolt alak is kell.

Rendelkez-e ezekkel?

Plusz jól tudj nyalni,dugni,kivàlóan kommunikálj.


Ezek mennek-e?

2017. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Én sokat járok Keszthelyre és környékére, viszonylag jól ismerem a terepet.. de 80 kilós, turkálóból öltözős, higiéniát nem ismerò lányokat nem láttam, nem tudom te mire gondoltál? :) És senki nem nézi le a vidiékieket..
2017. dec. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
81%
Kérlek, ne költözz ide. Szeretném magam megkímélni +1 farkát agyként használó tirpáktól. Elég van már így is.
2017. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Pedig van bőven, nyisd ki a szemed. Az a pár felsőbb kategóriás csaj (amiből Pesten ötösével jöttek szembe) már évek óta foglaltak.

Ott biztos jobb esélyeim lennének, edzett vagyok, igényes, jóképű. Nincs ezekkel baj, amit a 43%-os felsorolt. Az a pletyka sem igaz, hogy ott jaj milyen bunkók a lányok, tényleg közvetlenek, mosolygósak. Egyik lány a kisföldalattin rendesen megfogta a kezem a kapaszkodón, és mosolygott. Ilyen vidéken egy évben egyszer jó ha megtörténik.

2017. dec. 13. 23:15
 9/23 A kérdező kommentje:

# 8


Valószínű bottal sem piszkálnám azt a rosszmájú fejedet, ne aggódj.

2017. dec. 13. 23:15
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak emiatt nem érdemes elviselni Budapest viszontagságait.



Még esetleg Buda erdősebb-kellemesebb részeit, de a pesti betondzsungelt semmi esetre sem.


Vidéken nincsenek szép nők? Hmmm... Csak a melóhelyemen van 7 jó nő (igaz te lefikáznád őket, mert nem "cicababák", hanem élő, dolgozó nők, és mindegyiküknek van "nem tökéletes" külsőtulajdonsága, de már azzal szimpatikusabbak, mint a plázacicababák, hogy látni mögöttük a jellemet, az embert és nem csak üres (idétlenül vihogó) vázak.


Lásd "Éjjelnappalbudapest", na az a sorozat tökéletesen mutatja be a belső nélküli üres nőket és a menősködő, izmozó életidegen férfiakat. (Igaz csak 1 részt néztem meg egy ismerősöm vendégszereplése miatt. Én meg a hülye ígéreteim...)

2017. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!