Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belegondolnak néha abba sokan, hogy ha a magányos nőket hidegen hagynák a társadalmi és/vagy környezetük elvárásai, akkor lehet hogy jól meglennének együtt a most magányos férfiakkal?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha sok nő nem azt nézné, hogy mennyire sikeres a másik, meg mije van, meg hogy néz ki stb. akkor már lehet hogy boldog lehetne régóta, és nem lenne egyedül? Több egyedülálló(nagyon régóta egyedülálló!!) nőt ismerek, akik az irreálisan magas elvárásaik miatt nem hajlandóak szóbaállni az ő szemükben "alja" férfiakkal, akiket csak azért tartanak aljának, mert pl nem keresnek sok pénzt, de úgy egyébként jó emberek. Miért jó a szóban forgó nőknek egyedül lenni lehet hogy életük végéig is ahelyett, hogy képesek lennének kompromisszumot kötni, ahogy bizony sok férfi is teszi?Azért kérdezem ezt, mert ugyanakkor jönnek hozzám panaszkodni ezek a nők, hogy nekik mennyi minden kimaradt az életükből amiatt, mert még mindig szűzek pl(bizony sok szűz nő is van),és amikor felhozom nekik, hogy mi volna ha összeállnának pl velem, akkor leráznak... Akkor miért panaszkodnak ezek a nők mégis, amikor látják, hogy a sikeres férfiaknál semmi esélyük nincs? Miért nem törődnek bele?

2017. máj. 20. 12:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%

Nem érdemes továbbadni a te nyomorék génjeidet, azért.

Te tényleg azt hiszed, hogy azért nem jönnek össze ronda pasikkal, mert félnek, hogy megszólják a szomszédok? Tényleg? Komolyan?

Röhej.

Ezek szerint ostoba is vagy. Igazi főnyeremény!

2017. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%

Ha valaki azért marad gyakorlatilag egész fiatal korában egyedül mert minden pasi ronda akkor a hiba bizony az ő készülékében van.

Szar lehet egy ilyet beismerni ezen az oldalon szóval nem is várom el.

2017. máj. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%

Hát ne haragudj, én is szűz vagyok, ez nem jelenti azt, hogy bárkivel "összeállnék", csak mert felajánlkozik.


És miért állítod szembe az egyedüllétet a boldogsággal? Ez sok mindent elmond rólad.

2017. máj. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

"Hát ne haragudj, én is szűz vagyok, ez nem jelenti azt, hogy bárkivel "összeállnék", csak mert felajánlkozik.


És miért állítod szembe az egyedüllétet a boldogsággal? Ez sok mindent elmond rólad."


Akkor ne jöjjenek hozzám panaszkodni ezek a nők, hogy nekik mennyi minden kimaradt az életükből a magányuk miatt!! Azt is korrektnek tartod a nők részéről, hogy szintén magányos férfiaknak előadják, hogy nekik milyen rossz?

2017. máj. 20. 12:20
 5/23 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező, hiába magyarázol nekik. :D

Nem veszed észre, hogy a teljesen alapvető mondatértelmezés is nehezükre esik?

Olyan ez mintha egy galambot tanítanál sakkozni. A végén úgyis az lesz, hogy felrúgja a bábukat, rászarik a táblára majd úgy járkál mint aki győzött.

2017. máj. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Én csak azt nem értem ezeknél a kérdéseknél, hogy ilyenkor a férfiak elvárják, hogy a nők összejöjjenek olyannal is, akihez nem vonzódnak? Ez miért jó bárkinek is? A nők nem úgy működnek, mint ti férfiak, hogy különösebb érzelmek és vonzódás nélkül képesek lefeküdni és összeállni bárkivel. Én személy szerint inkább maradok egyedül, minthogy olyan férfival éljek kapcsolatban, akire maximum barátként tudok tekinteni. És igenis kötünk kompromisszumot, mert a nők legnagyobb százaléka alapvetően nem az ideáljával jön össze, nem is lenne rá lehetősége, mivel az ilyen férfiakból kevés van. És tévedsz, ha azt hiszed hogy a túlzott elvárásaink miatt vagyunk egyedül. Én például nagyon nem ezért, de szerintem ha bárkit megkérdezel, nem fogja azt mondani hogy te nem kellesz, mert nem vagy elég gazdag és jaj mit szólnak a szomszédok, meg a barátnők.
2017. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
34%

"A nők nem úgy működnek, mint ti férfiak, hogy különösebb érzelmek és vonzódás nélkül képesek lefeküdni és összeállni bárkivel."

Ezt cáfolnám. Szerintem nagyjából fitfy-fifty a nemek között az olyan arány, hogy ki kivel képes lefeküdni. A nőknek is elég szokott lenni a kimagaslóan jó külső a szexhez, nem kell ezt túlmisztifikálni, hogy ők csak érzelmi alapon...

Férfiként nálam is megvan az érzelmi alap mert olyan lánnyal pl. nem tudnék lefeküdni aki nagyon bejön, de személyiségre, viselkedésre viszont nagyon taszít. Persze ez nem jelenti azt, hogy csak olyannal tudok lefeküdni akibe szerelmes vagyok, viszont nőknél sem így működik.


Csak a kérdező nem is erről beszélt. Tényleg van a nőknek egy nem is olyan rétege aki amiatt panaszkodik naphosszat, hogy nem talál "tökéletes" férfit.


Egy hasonlattal levetítve, Olyan ez mintha egy nőnek nagyon kellene egy mosógép. Bemegy a szaküzletbe és elkezd válogatni. Neki ez azért nem jó mert nem tetszik a színe, ennek nem olyan nagyok a gombjai, ez oldaltöltős neki ilyen nem kell, ez jó lenne mert felültöltős, de azért nem jó mert nincs benne szárító funkció. Ebben a másikban van, de a gombok nem világítanak rajta. Ez jó lenne, de a barátnőimnek nem tetszik ecetera, ecetera...

Végül egyik sem jó neki, de tovább sír, hogy neki nincs mosógépe és már nagyon kellene mert anélkül nem teljes az élete, hiszen a szennyes ruhák gyűlnek.


Pont azért nem lehet ebben a kérdésben ugyanolyan szempontok szerint nézni a dolgokat mert szinte mindig a nők választanak maguknak párt. A férfiak kezdeményeznek, ha visszautasítást kapnak akkor mennek a következőre. Fordítva ez nem így működik.

2017. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Tudod kérdező, ez kb.olyan, mint ahogy a férfiaknál.A 95% nem jönne össze 60 kiló feletti nővel, mert képtelen hozzá vonzódni.A maradék meg néha megdugja a kövérebb nőket, vagy biztos pontként kezeli őket, akik mellett titokban vékonyabb nőkkel kefél.Ez sem jobb helyzet.A lényeg viszont az, hogy amíg a tisztelt társaidnak sem jó akármelyik nő, addig be kellene fejezni ezt a "mer'a nők válogatni merészelnek" c.siránkozást.A kérdésed nem több attól, mint amit a neked panaszkodó nők csinálnak.
2017. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, elsiklottam afelett, hogy téged igazából az háborít fel, hogy neked panaszkodnak ahelyett, hogy összejönnének veled. Nos azért panaszkodnak, mert barátzónás vagy. Nem kötelező ott lenned és meghallgatnod a problémáikat. Nő létemre én is voltam barátzónában. A pasi akibe szerelmes voltam, folyton csak a nőket szidta nekem (minden nő qrva stb stb), ebből elegem lett és elkezdtem hanyagolni.... Nem kell ezt túldramatizálni.
2017. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem a logikát. Ha én magányos vagyok, és egy magányos férfinak mondom, hogy de rossz a magány - amit tudom, hogy megért - akkor onnan az a logikus, hogy a számba veszem a farkát, csak mert neki mindegy?
2017. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!