Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is szánalmas ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szánalmas ez a lányok részéről?

Figyelt kérdés
Jól elbeszélgettem egy lánnyal facebookon, érdeklődő volt. Ma reggel mikor felkeltem, hogy írjak neki, már tiltasban voltam. Akkor miért regisztrál valaki társkeresőre? Nehéz egyenesnek lenni. Úgy volt, hogy ma találkozunk... Teljesen idő pazarlásnak érzem a neten való ismerkedést.

2018. febr. 11. 09:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

Ez a női nem szégyene

23 N

2018. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy némelyik nő is ugyanígy vélekedik erről. :D
2018. febr. 11. 09:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez minden oldalról szánalmas. Ha nő csinálja, ha férfi.
2018. febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nyilván, de konkrétan most a nőkre irányult a kérdés. Ilyeneknek kár efektíve neten lenni.
2018. febr. 11. 09:41
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Ne az ilyenekre pazarold az időt. Az 1. válaszolóval érték egyet. Szóval hagyd a fenébe és ismerkedj tovább, hátha valaki normális is tud lenni :D


21L

2018. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem csináltam ilyet.

Tiltottam le sok pasit, de nem így, hanem javarészt okkal (zaklatás, minősíthetetlen hangnemű levelek.)

A randik.hu nevű oldal volt az, ahol ha nem tetszett, egyből tiltottam, mivel ott rengetegen vannak, és mikor 10 percen belül jött kb 50 privi, erre nem volt időm...


De ez, hogy beszélgettek, elvileg találkoztok, aztán letilt, ez valóban gáz....

2018. febr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

De ha megírod nekik, hogy hé te, nem akarok veled beszélni, mert nem vagy szimpi, akkor 80%ban megy a hiszti, hogy mégis legyen tali, stb.

Én ettől függetlenül mindig udvariasan nemet mondtam, de sokan nem fogadták el. Pl azt sem, hogy közben lett barátom, akinek nem 3 hét összehozni egy randit. Nem azt mondom, hogy ez jó érv, de az őszinte kommunikációra és elutasításra nagyrészt hiszti volt a válasz. Mint már írtam, ezt azért tudom, mert utasítottam vissza több pasit. Pedig volt, aki nem jött el randira vagy simán letiltott. Mégsem éreztem, hogy nekem is így kéne viselkednem.

Első voltam.

2018. febr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen tapasztalatom, mert soha nem társkeresőztem. Te se tedd, jól érzed, hogy idő pazarlás. A regisztráltaknak csak elenyésző töredékének sikerül valanilyen komolyabb és hosszabb kapcsolatot kialakítania.

Ettől függetlenül ez nagyon szémét húzás volt.

Lehet normálisan is visszautasítani, pláne ha már találkozót is megbeszéltetek. Valószínű, hogy több vasat tartott a tűzben és más "nyerte a licitet".

2018. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen,aki ezt csinálja,az szánalmas,nemtől függetlenül.
2018. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez szánalmas mind a férfiak, mint pedig a nők részéről.


Viszont a másik oldalt se értem: egyszer beszélgettetek (még akkor is, ha az jó volt), ennyi után engem nem érdekelne. Még jóformán idegen volt.


22/N

2018. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!