Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon valóban a párom az apa,...

Vajon valóban a párom az apa, vagy ez megint csak egy szánalmas próbálkozás az ex részéről, hogy nehogy valami klappoljon?

Figyelt kérdés

Az a szitu h a szerelmem meg ez nő lefeküdtek egyszer, akkor én még nem is ismertem a mostani páromat.

Mondta anno nekem, hogy megpróbáltak a nyakába sózni egy gyereket, de nem igazán foglalkoztam ezzel...


Most megjelent az ex, mivel lehet, hogy a bíróság elveszi tőle a gyereket, és ezért akar kérni egy apasági tesztet, hogy kiderüljön, hogy kié a gyerek.

Mivel akkoriban azzal a férfivel élt, és az én párommal meg csak egy kalandos kapcsolata volt.


Hozzá teszem, hogy nem biztos benne a nő, hogy ki az apa.

A párom viszont nem is hajlandó belemenni ebbe, mondván, hogy a nőnek az a célja, hogy mi összevesszünk és szétmenjünk.


Nekem nagyon kamu szaga van ennek az egész történetnek.. de mégis ott motoszkál bennem, hogy mi van ha övé a gyerek..Csak felelősséget kellene vállalni utána.


2013. nov. 10. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Lehet a párod az apa, majd a dns teszt kideríti, és ha a párodé akkor elkerülhetetlen a felelősség anyagi része. Emberileg abból kiindulva amit írtál valószínűleg nem érdekelné a dolog.


Persze lehet másé is a gyerek, de ha ő is volt ezzel a nővel és nem védekeztek, akkor semmi nem zárja ki hogy az övé legyen.

2013. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
A bírósági szakértő drága lesz, a goggleba beütöd és magán úton sokkal olcsóbban csinálnak többféle számú allélos teszteket.
2013. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

A nő valószínűleg azért szeretné tisztázni, mert ha nem a férjéé, akkor nem veheti el tőle a gyerekét.


Ha a te férjedé, akkor, gondolom, nála maradhatna a gyerek, mert ti nem vállalnátok, viszont akkor a párod fizetheti a gyerektartást, míg fel nem nő a srác.


Nem köteles a párod belemenni a vizsgálatba, mivel házasságban él a nő.

2013. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha bepereli, akkor viszont köteles lesz.
2013. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

*Nem köteles a párod belemenni a vizsgálatba, mivel házasságban él a nő.


Pont fordítva:


A nő, mivel hivatalos jogi kapcsolatban él, nem köteles egy számára idegen férfi erőszakos akaratának megfelelően ugrálni, mert nem ő erölködik az apasággal kapcsolatban.

2013. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

1-es!

Honnan veszed, hogy 5 évig éltek együtt?


Te valamit nagyon nem értesz.


Kérdező előadja, hogy:


1. A párjának még őelőtte volt egy futó kalandja, aki mással élt.


2. A kalandnak született egy gyermeke.


3. MOST a nő elveszítheti a gyerekét.


4. Ezért a futó kalanddal tisztázni akarja, hátha az övé a gyerek, mert az változtatna a jogi álláson.


Mit gúnyolódsz te itt? Miféle nyomozásról pampogsz?

2013. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Ez elsönek komoly szövegértelmetési problémái vannak, nem kell vele foglalkozni.


A kérdésre:


1. A párod lehet az apa, ha annak idején nem védekeztek.


2. Ha a nö ragaszkodik a DNS vizsgálathoz, akkor köteles belemenni.


3. Ha tényleg ö az apa, akkor ezentúl köteles gyerektartást fizetni a gyere után.


4. Ezen kivül semmilyen kötelezettsége sincs.

2013. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Az elso meg mi a szarrol magyaraz?

Elso! Igerd meg, h ujra kezded az olvasast es szovegertest tanulni!

Maradj ki az egeszbol, oldjak meg ok ketten-harman.

Ha kiderul(ne), h megis a parod a hunyo, akkor kezdj el lepeseken gondolkodni.

2013. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Én a helyedben támogatnám a páromat abban, hogy megcsinálja a tesztet. A gyanú mindig is ott fog motoszkálni benned, hogy mi van, ha. Így legalább kiderül. Ha nem az övé, akkor fellélegezhetsz, ha pedig az övé, jobb még most megtudni. Előbb utóbb úgyis kiderül, nem mindegy mikor, milyen körülmények között. Pl. ha már nektek is van három közös gyerek.

Igen, akkor marad a felelősségvállalás. De talán neked is jobb, ha kiderül, hogy egy felelősségteljes férfival élsz együtt. Ellenkező esetben elgondolkodnék.

2013. nov. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem a férjem, csak a párom, de nő is úgy álla dolgokhoz..Mert ő csak akkor akarja a tesztet ha esetleg a bíróság elvinné tőle a gyereket.....


De nekem már eleve az a furcsa hogy ő se igazán akarja tudni, hogy most akkor kié ez a gyerek...csak akkor ha a bíróság elvette tőle.


Pedig fogalma sincs ki is az apa :S

2013. nov. 10. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!