Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is észrevettétek ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek ezeket a szánalmas berögződéseket?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkire mutogatni, de szerintem ez a cikk tökéletesen lefesti az itteni mentalitást. Csak hogy ne csak a férfiakról legyen szó, hanem a másik oldalról is,amit úgy várnak tőlünk és úgy mondanak rólunk, hogy közben megfeledkeznek magukról (

meg a mi szabad akaratunkról (meg arról, hogy burokban felnőve egy kirakatéletről álmodoznak).


[link]


2018. jan. 5. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
és mért foglalkozol ezekkel. engem nagyon ridegen hagynak " hogyan legyek luxus feleség" dolgok. Egyszer mindenki megöregszik. Ami fontos szerintem az hogy , hogyan. Tehát igaz emberek melett nem felszínes emberi kapcsolatok ahol csak akkor vagy jó ha mindig tudod fényezni valamivel az egodat . Ha boldog életet szeretne élni valaki az ilyen hozzá állással mint a cikben inkább gyászos lesz. Rá eröltetik az emberre ,hogy legyél kivül fitt belül meg rohadsz . Élj egyszerű életet ,soha ne másnak fellelj meg csak önmagadnak, mert különben az igazi gyönyört nem fogod megtapasztalni. Dobj egy hamburgert ha lusta vagy fözni, dobd a székre a ruhàkat ha nincs energiád össze pakolni , fürödj le csak reggel ha túl fáradt vagy a nap után bele halni senki nem fog . Azért van az élet hogy éljük azt nem robotként,rabszolgaként , cselédként .25f
2018. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mondtam én, hogy királyság egyedül..
2018. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

"A lagzi kerüljön minimum négy és fél millióba"


Igen egy olyan országban ahol átlag 3-400 eurót keres az emberek 70%-a nyilván egy kocsi árában fognak esküvőzni.


"Az esti munka után pedig jöhet a jól megérdemelt 4 órás alvás." 4 órával 1 hét után összefogsz esni.


Ezt a cikket v mi sznob írhatta aki a kenyér árát se tudná kinyögni.

2018. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
Szenny emberek szenny oldalakat olvasnak,hogy azt kirakják az embereknek. Miért?
2018. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem jött át az irónia és az, hogy ez a cikk társadalomkritika...
2018. jan. 5. 16:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Megvan ugyanennek a férfi verziója is?
2018. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem vicces ez a cikk, jól sikerült túltolt sztereotipizáló társadalomkritika :D Én jót nevettem rajta.

N

2018. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hatalmas cikk!!! :D

Jó cikkek vannak azon az oldalon! :)


Fharminconteteje

2018. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

Egy kidobott nő rinyálós cikke, aki inkább poénkodik rajta, miért nem kell a kutyának sem.

Szánalmas.

2018. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megláttam, hogy she.hu, rá sem kattintottam. Rossz femináci oldal.
2018. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!