Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Idősebb nőkhöz való vonzódás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nőkhöz való vonzódás anyakomplexus miatt alakul ki?

Figyelt kérdés

22 éves férfi vagyok és eddig nálam jóval fiatalabb barátnőim voltak, számszerint 3. Én 17 voltam elsőnél, barátnőm 14, másodiknál 18 barátnőm szintén 14 és 20 évesen volt egy 17 éves barátnőm. Valahogy nem éreztem jól magam egyik mellett sem nem kaptam meg a kellő szeretetet...viszont ugyan ilyen szeretetet (nyilván nem szerelmi érzelem) anyukámtól sem kaptam soha. Nem bújt hozzám, puszit nem kaptam, nem ült le velem beszélgetni sosem, nem törődött jóformán velem. Az meg hogy megvolt mindenem nem jelent semmit. Külső és a belső egészen más. Egy alma ks kívűl lehet fényesen piros, de belül meg rohadt. Sokszor elcseréltem volna ezeket egy kis odafigyelésre, szeretetre. Ezért érzem és gondolom azt, hogy egy idősebb nő ( és nem pótanya!) érzelmileg valamelyest helyre tudna rakni.


Vagy ennek teljesen más oka van?


2017. okt. 30. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Engem szeretett anyukám gyerekként fizikailag és lelkileg is és jó a viszonyunk, mégis szeretek idősebb nőkkel IS lenni.


Anyukám 49 éves és pl tavaly voltam együtt pár hónapot egy csini és édes, kétgyerekes, kereken 40 éves elvált anyukával. Tényleg jó, sugárzik belőlük valami anyai szeretet és törődés is, de pl én ezt otthon is megkaptam és nincs erre valami különösebb fétisem, az mellett hogy én is érzem ezt tőlük. Főleg a fiatal lányok érdekelnek pedig.


24/F

2017. okt. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem

Szerintem szimplán csak unod az éretlen lányokat

Én idősebb pasikkal(kb 5-10évvel)kezdtem ismerkedni egy éve, az bejött,mostani párom 7 évvel idősebb. Előttem minden barátnője nálam idősebb volt, most mégis velem van együtt.

Tehát olyan nőt keresel, aki esetleg nem kislány hozzád képest. Szerintem ez lehet az oka ennek inkább.

2017. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Lehet rá esély, de nem feltétlenül, mindenkinek van valami titkos fura vonzalma, engem a magas nők vonzanak, örülnék egy velem minimum egymagasnak, de kevés a 185-190 körüli nő, felette meg főleg.


(Ui: Nem az alacsonyak provokálása volt a cél ezzel, hanem tényleg így vagyok vele).

2017. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress Hozzád hasonló korú,vagy esetleg pár évvel idősebb barátnőt.Nem hinném,hogy nagyobb korkülönbséges kapcsolatban kell keresned a boldogságot.Ha szeretetre,ölelésre vágysz olyan tipusú lányt keress aki ezt nyújtja Neked Ez nem korfüggő
2017. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sigmund Freund-ot olvastál? Már rég megdőlt minden elmélete, úgy ahogy a Nap kering a Föld körül elmélet is megdőlt.
2017. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!