Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt köztetek olyan pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt köztetek olyan pasi aki huszonévesen is "csókszűz"?

Figyelt kérdés

Tehát nemhogy nem szexelt még nővel, de még egy árva csók sem csattant el. Mert én ilyen vagyok, pedig még csak rosszul sem nézek ki arcra (a testalkat egy más téma). Ha esetleg van itt köztetek ilyen pasi, akkor arra lennék kíváncsi, hogy mi az oka annak, hogy még csókszűz vagy? Nők is válaszolhatnak, de emiatt akkor nemet és életkort is kérek!

Illetve a többi "normális" nőtől is kérdezném, hogy mit gondoltok első blikkre a felnőtt csókszűz pasikról?



2018. febr. 11. 12:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2018. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Furának tartom, de nem ítélem el az ilyen pasikat.


21L

2018. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Igen, itt vagyok. Nem tudok ismerkedni, egyátalán nem beszélem a nők nyelvét. 27/F
2018. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Légyszi bővebben válaszoljatok! 1. kommentelőnek szólt.
2018. febr. 11. 12:16
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
22 évesen csókolóztam először. Tehát pár évig én is huszonéves csókszűz voltam. Aztán mégis megtört a jég. Ne aggódj, nem mindenki egyforma gyorsan érik, és nem mindenki született csajozógép. Ezt el kell fogadni, nem besavanyodni, vagy keseregni emiatt.
2018. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21F és szűz
2018. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, 25 éves vagyok. Suliban nem voltam a csajok kedvence, nem ment az ismerkedés. Mindig olyan tetszett, akinek én nem. Amióta dolgozom, azóta pedig nincs időm a nőkre, de oinzóbb sem lettem a számukra, szóval mind egy. A saját utamat járom és a céljaimért dolgozom, időm sincs ismerkedni.
2018. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csokoloztam már.De elég béna vagyok benne.Mintha nem is csináltam volna még!28f
2018. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Röviden gané gyerekkorom volt, ami miatt befordultam 12 éves koromban egészen 18 éves koromig és egy csomó mentális problémám volt. Olyanok mint a játékfüggőség, pánikbetegség, cukorfüggőség, kényszerevés. Emiatt meg is híztam. Mostanra, 24 éves koromra sikerült leszámolni minden ilyen mentális problémámmal és fogyni 50 kg-t. Ezek fényében szerintem teljesen érthető, hogy miért nem volt senkim eddig. Most meg már megszokásból vagyok egyedül. Ez nem azt jelenti, hogy nem akarok ismerkedni, hanem hogy nem ezt tekintem a legnagyobb prioritású dolognak az életemben. Ha egy olyan helyzet alakul ki, akkor király, egyébként meg nem igazán próbálkozok. A Te okaid, kérdező?
2018. febr. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9: Kóros soványság, alacsonyság, depresszió, kommunikációs probléma és mindezekből eredő krónikus önbizalomhiány.
2018. febr. 11. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!