Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van köztetek olyan srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan srác, aki "nagy ígéretként" indult, aztán kudarc lett az élete és huszonévesen is szűz?

Figyelt kérdés
Nagy ígéret alatt azt értem, hogy motivált/jó tanuló volt, sokan dicsérték (helyes kisfiúként), aztán a kamaszkor nem úgy sikerült, mint ahogy azt várta (alacsony maradt, megcsúnyult, szóval kicseszett vele az élet) megcsappant az önbizalma, visszasüllyedt ahova a külseje valóban predesztinálja és most boldogtalanul tölti a mindennapjait. Én szerintem ilyen vagyok. Gyerekként helyes, okos, motivált voltam, aztán a kamaszkorom kész rémálomként telt el. Törpe maradtam, miközben a kortársaim megférfiasodtak és elkezdtek intenzív (nemi) életet élni olyan természetességgel. Én pedig huszonévesen még mindig csak arról álmodhatok, hogy egy csaj egyáltalán mosolyogjon rám. Természetesen a karrierem is romokban van az ebből eredő önbizalomhiány és frusztráltság miatt. A tanulásra sem tudok úgy koncentrálni. Van ebből kiút vagy várjam türelemmel az életem végét?

2017. aug. 12. 16:13
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
A magassag nem kifogas. En is torpe maradtam (168cm), es 15 eves korom ota szinte folyamatosan van / volt baratnom.
2017. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
mar csak azt nem vágom hogy honnan veszed hogy kamaszkorod előtt olyan különleges voltál ?
2017. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2: Szerinted honnan? A visszajelzésekből és az abból adódó pozitív énképből. De hülye egy válasz, komolyan. 😑
2017. aug. 12. 17:06
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Én mindig is egy kudarcd voltam.

A boldog élet tika, hogy ne legyenek elvárásaid.

Van étel az asztalodon, egézszéges vagy. Mi kell még?

2017. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az utolsónak igaza van. Én is lejjebb tettem az elvárásaim, azóta nem annyira szar az élet.

Nekem van 36 éves ismerősöm, aki nagyon kövér és nem volt még soha barátja. De még ő sem törődött bele, most épp fogyni akar.

Öcsém is alacsony, mégis van barátnője.

Nem tudom, lehet egy jó pszichológus segíthetne picit.


Off: amúgy miért kell belerúgni az amúgy maga alatt lévő kérdezőbe?

2017. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Remélem, nem haragszol, hogy leírom, én nem fiút ismerek ilyet, hanem lányt, aki gimis osztálytársam volt és kevés emberrel volt jóban, az egyik pont én voltam. Csúcs agya volt, mindenből tantárgyból szín ötösre teljesített (pedig a suliban egekben voltak az elvárások mindenből), csak sajnos annyira maximalista volt, hogy tönkretette magát idegileg (ha jól emlékszem, ebből kifolyólag testi problémái is lettek). A szülei orvosok voltak tengernyi pénzel, de közeli ismerősüktől hallottam, hogy nem miattuk lett volna ilyen. Magántanuló lett, műtétei voltak, azóta nem tudom mi lett vele (egyszer írtam neki, nem válaszolt). Hát summa summarum, szomorú belegondolni, hogy ha valaki, hát ő tényleg bármit elérhetett volna az életben, amit akart volna. Biztos, hogy szűz is maradt, én pasival még csak beszélgetni se láttam, de lányokkal se őt... :(
2017. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok/voltam, de nem kudarc az életem. Kapcsolatom nem igazán volt, mert nem éreztem senkit sem az igazinak. Nem érzem azt, hogy én ettől rosszabb lennék mint bárki más.
2017. aug. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden honnan van ki út nekem talán az volt életem legnagyobb fájdalmam amikor megcsalt a barátnőm (még a suliban) nagyon magam alatt voltam akkor hogy én csesztem el mrg minden utána egy évre megint lett a barátnőm és most is van.
2017. aug. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mintha csak én írtam volna ki, most nincs időm kifejteni jövök majd
2017. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jelen! :D :(

27F

2017. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!