Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy egy ápolt, stílusos, szép nő, vagy egy szintén ápolt, stílusos, jóképű pasi egyedülálló huszonévesen már évek óta?

Figyelt kérdés
2012. okt. 19. 09:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ennek több oka lehet például hogy csalódott már, vagy most inkább a munkája a fontosabb, vagy vár arra hogy megtalálja a nagy Ő-jét.
2012. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az egyik az, hogy az idő kereke forog.
2012. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

lehet az is oka, hogy van egy szint aminél nem adja lentebb, nem úgy mint elég sokan, hogy midnegy ki de valaki mindig kell, hogy legyen. elég hányinger.

de még sok más oka lehet,pl azis, hogy jól érzi magát egyedül, tudod van aki magányos és van aki egyedül van. érzed a különbséget a kettő közt ugye?

2012. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A csaj válogatós, vagy a fenti okok egyike.

A csávó meg szimplán besz@ri. Vagy a fenti okok egyike...

De manapság ez a két ok áll a legtöbb szingli nő és férfi életében...

2012. okt. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

nem mindenki kapcsolatfüggő és nem ugrik csak azért bele egy kapcsolatba, hogy ne legyen egyedül.

Ha úgyis olyan jópasi/csaj akkor dugni bármikor tudnak enélkül is.

2012. okt. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Talán nem lett szerelmes??
2012. okt. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg oka lehet. PL lehet, hogy trauma érte, ami nem lett kikezelve. Az is lehet, hogy olyan része van az életének, ami miatt nem lehet együtt mással. De olyan is van, hogy valakinek bejön az egyedül lét.
2012. okt. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Talán nem elég az, ha valaki ápolt és jóképű! Érdekesnek, jópofának, közlékenynek, kíváncsinak, társaságinak, kedvesnek, figyelemfelkeltőnek, kezdeményezőnek, kulturáltnak, nem otthonülőnek stb. kell lenni.

Sokan itt sírják ki magukat, hogy nincs társuk.

Fogadni mernék, hogy egy napon belül találnék olyan valakit, aki eljönne velem egy moziba, de ezidáig nem ismertem még. Na lehet, hogy nem pont moziba, de valahova máshova, ahol legalább 1 órát együtt töltenénk.

És ha ezt többször megismételnéd, biztos megtalálnád azt aki rád vár!

2012. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az hogy a szép nő és a jóképű pasi azt hiszik jól néznek ki
2012. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Én 30-as nő vagyok, de én is egyedül vagyok már egy ideje. Ugyanis nem állok össze akárkivel. Nagyon sok olyan férfi van, aki azt hiszi, hogy egy nőnek elég annyi, hogy megfogja a mellét, és már mehetnek is. Elmondom, hogy nem. Egy normálisabb, helyesebb, egzisztenciálisan tűrhető körülmények közt élő embernek nem elég annyi, hogy a pasi rámosolyog. Sajnos (és mivel nő vagyok, így a férfiak oldaláról tudom leírni) sok olyan férfi van, aki nálam is úgy próbálkozik be, hogy 8 általánossal, szörnyű helyes -(helytelen) írással, buta, egyszerű dumával akkora önbizalommal nekifut a dolognak, majd mikor szépen lepattintom még neki áll feljebb. Nagyon fontos a hasonló értelmi szint, érdeklődés, életstílus. Ez nem csak a külsőségekről szól már rég. Én pl ezért vagyok egyedül. Lehet, hogy magasak az igényeim, elvárásaim, de biztos, hogy nem fogok egy buta pasival leállni, hogy ne legyek egyedül.
2012. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!