Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez jó ötlet arra hogy finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet arra hogy finoman lerázzak egy lányt? Ez tuti siker?

Figyelt kérdés
Interneten Megismerkedtem egy nővel de valahogy így beszélgetés folyamán Meg amilyen képek mutogatott rájöttem hogy nem vonzó számomra mivel nagyon önbizalomhiányos ezért nem akarom megbántani hogy nem jössz be. Azt találtam ki hogy az első randin anyukám is elkísér ez ugye be fog válni és majd ő fog menekülni tőlem?
2018. febr. 11. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért hülyíted be randival? Felesleges időpocsékolás mindhármótoknak. Írd meg neki, hogy sajnos nem fogott meg téged, aztán vegyetek könnyes búcsút.
2018. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt már nem bírom 😂😂😂


Figyelj, add be, hogy nem az anyukád, hanem az exed, csak nagyon jóban vagytok még mindig és segítesz neki hazavinni a zsák krumplit, mert udvarias vagy.

2018. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy ezt viccből mondtad.

Jóformán idegenek vagytok egymásnak, így találkoznod sem kötelező vele, egyszerűen mondd meg, hogy nem vagytok egy hullámhosszon, és a jövőben sem érzed úgy, hogy bele tudnál szeretni.


Ne égesd le magad előtte! Egyébként hidd el, egy hazugság sokkal rosszabbul esne neki, mert valószínűleg tudná, hogy mi az igazság. Úgy, hogy te még hülyének is nézted.


22/N

2018. febr. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Miért hülyíted be randival?


Ő szeretne randizni velem, nem akarom azzal bántani hogy kosarat adok neki

2018. febr. 11. 23:00
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig adhatsz. Jobb az őszinteség. Nekem is jobban esne, ha finoman elutasítanának, mint hogyha odaállít az anyjával.


Én a krumplival csak vicceltem.

2018. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Miért olyan nehéz őszintènek lenni?

Oké,hogy nem akarod megbántani,de az miért jobb hogy része lesz egy nagyon ramaty randiba aztán meg eltünsz mèg a netről is ugymond...


Szedd már össze magad,nem kellenek a szar kifogások!

2018. febr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem akarod azzal bántani, hogy kosarat adsz neki? Ennek semmi értelme. Ne hülyítsd a lányt, mert nem lesz jó vége. Az a kisebb rossz, ha őszintén közlöd vele, hogy nem akarsz randit.
2018. febr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Ja szép az őszinteség csak éljünk már a való világban is ahol egy önbizalomhiányos embert a padlóra küldhetsz vele. Szerintem jó arc vagy, ha komolyan gondolod ezt és reális is. Mondjuk az ötleted kevésbé reális...


Fogd rá, hogy összejöttél egy exeddel újra. Találkoztatok random és megpróbáljátok stb. Vagy valami régi szerelmed bukkant fel. Szerintem még ezek is jobbak, mint a kvázi "bocs se a belsőd, se a külsőd nem fogott meg" szebben lehet fogalmazni, de ezt leszűri majd.

2018. febr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem volna egyszerűbb egy nemet mondani ? most minek pocsékolni az időtöket
2018. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hat en nem vennem biztosra mivel ha nagyon onbizalom hianyos lehet az apjaval jon el es a szulok is osszejonnek :/
2018. febr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!