Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondolsz a sportfogadásról...

Mit gondolsz a sportfogadásról (tippmix), mint pénzszerzési lehetőség?

Figyelt kérdés

Sikerült huzamosabb ideig pluszban maradnod valamilyen taltika alkalmazásával?


Eddigi legnagyobb nyereséged/veszteséged?


Hiszed, hogy ha fél évig ebből kéne megélnsd, Ft 100,000 -os tőkével, sikerülne? Ha igen, hogy látnál hozzá?


Várom a válaszodat!



2016. dec. 5. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Én 5 éve játszom rendszeresen...lehetetlen sokáig pluszban maradni. 50ből 1-2 szelvény jön átlagosan.

Furcsa mód mindig az történik, amire kevésbé számít az ember...ha egy szolid csapat épp jó formában van pl.: Fiorentina, Villarreal, Tottenham stb. akkor pont a ligautolsóval fog leikszelni hazai pályán...az az 1,5-1,6os odds pedig csábító és megrakja az ember. De még lehetne sorolni a tipikus eseteket...persze amikor meglepetésre játszik az ember, akkor sima papírforma eredmény születik. Ha kevés gólra számítok, akkor van 5-6, ha sok gólra, akkor max. egy. Ilyen ez...

Életemben egyszer volt egy nagyon jó szériám...akkor 1000-2000 forintos tétekkel játszva nyertem kb. 100 ezret 1 hónap alatt.

De egyébként mindig elmegy valami...többnyire az utolsó meccs egy gólon. Már fél éve semmit se nyertem, hiába játszok minden héten.

2016. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%

azt, hogyha nem az irodát működteted mit tulajdonos, akkor hosszú távon biztos, hogy veszíteni fogsz!


100e-es tőkével meg biztos, hogy nem fogsz megélni belőle! Ha ilyen egyszerű lenne, akkor mindenki ezt csinálná!

2016. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"Eddigi legnagyobb nyereséged/veszteséged? "


nyereseg: 500-bol 50.000 (4 valogatott mecset raktam dontetlenre es bejott)


veszteseg: 1 meccsre felraktam 10.000-et, buktam


Amugy hosszutavon nem fogsz pluszba kijonni vele.

2016. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! #2-es, természetesen csak elméleti síkon szólt a kérdés... :)))
2016. dec. 5. 19:23
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
200-ból 60 ezer, meg egyszer-kétszer 4-5 ezres tételek.
2016. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

"Ha ilyen egyszerű lenne, akkor mindenki ezt csinálná!"


Nyilván nem ilyen egyszerű, ezért is nem él mindenki ebből, aki fogad. Szerencsére. Mivel a sportfogadó irodának nyereségesnek kell lennie, hogy ki tudja fizetni azt a kevés nyerőt. De igenis lehet nyereségesnek lenni.

Én például nem a nagycsapatok, meg a topligák meccseire fogadok 90%-ban. Na meg nem árt több sportban is képben lenni.

Legnagyobb nyereségem 20ezerből 213ezer volt eddig. De általában nem arra megyek természetesen, hogy minél nagyobb szorzóval nyerjek. Legnagyobb veszteségem meg 70ezer volt egyszerre.

2016. dec. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Na ma pont nyertem :D első voltam
2016. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem lehet hosszútávon nyereségesnek lenni. Ha lehetne, akkor mindenki ezt csinálná. Hidd el, a szorzók profi módon, kockázat-kalkulációs módszertanokkal ki vannak számolva úgy, hogy a Szerencsejáték Zrt. mindenképpen jól járjon.


A labda amúgy is gömbölyű, nincs olyan, hogy 100%, hogy bejön valamelyik mérkőzés.

2016. dec. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

#8


Ezek közül egyik sem ok arra, hogy ne lehessen nyereségesnek lenni. Nyilván mindig a fogadóiroda nyer, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki veszít. Csak annyit, hogy jóval többen veszítenek, mint ahányan nyernek. Ha én nyerek fél év alatt 10 millió profitot, az meg sem kottyan egy irodának. Nincs 100%-os meccs, de nem is kell minden fogadást megnyerni.

2016. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
Nos *9-es, ez esetben szerintem mondj fel a munkahelyeden/hagyd félbe a tanulmányaidat, és sajátítsd el a tippmix szakmát. Ezen az elven csak annyit kell tenned, hogy megtanulsz tippmixelni vagy fizetsz egy profinak a tippjeiért, és már dőlni is fog a sok pénz.
2016. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!