Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan fogyjak le, beleőrülök?

Hogyan fogyjak le, beleőrülök?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok elhízva egy olyan öt kilótól szeretnék csak megszabadulni már tudom is én mióta. De nem megy. A kitartásom a nullán van. Csak találgatni tudom, hányszor kezdtem már neki az évek alatt, és adtam fel mert ugye a változás nem jön hirtelen, hogy ki is tartsak, most az új évre még fel is szedtem három kilót. Sajnos én abba a tartományban vagyok aki minden baját, bánatát evéssel tölti ki. De úgy érzem, ha végre fogynék jobban érezném magam ,önbizalmam is lenne. Segítsetek, adjatok tanácsot kérlek.

2016. jan. 15. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos lesz, aki azt mondja,hogy akaraterő és könnyű az egész, de vagyunk páran, akiknek nehéz... Én 4 éve igyekszem fogyni, de 1-2 lazább korszakot kivéve mindig igyekszem, csak most már "hiába". Túrázni kéne, mert az edzés szinte semmi kalóriát nem éget (kezdőként párszor megemelem a súlyzóimat vagy lábazok pár percet és 3 napig izomlázam van).

De azért sokat elértem az évek alatt (a 20 kiló fogyást kivéve, de kövérebben az nem volt extrém nehéz, csak trükkös).

Az életmódváltást ajánlom, az sosem árt ;) Több mozgást is persze.

S kísérletezést, milyen ételekkel laksz jól, persze a megfelelő tápanyagbevitel s a kellő élvezetek mellett. Jóllakottan célszerű fogyni, csak egypár embernek az nehéz, sőt állítólag van, akinek lehetetlen, nem irigylem őket. Nekem mindössze nehéz.

Sok zöldség, a mindenféle rágcsák elhagyása (kivéve pl. az olajos magvakat, ha azok nem kavarnak be neked. nekem csak kalóriát hoznak, de nem laktatnak, így nem célszerűek, olajos magvakat csak ételben használok, nem nassként), fehérjékre koncentrálás, szénhidrátcsökkentés, ez mind segíthet. Persze nem vagyunk egyformák, mindenkinek más válik be. Mit próbáltál eddig?

2016. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél édeset , cukrot és pékárukat se.A cukrot lehet helyettesíteni édesítőszerrel.
2016. jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én az édesítőszert is elhagynám. Megzavarják az anyagcserét és teljesen megállíthatják a fogyást.
2016. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem se volt semmi akaraterőm, meg nem tudtam, hogy hol a határ pl. evésben, aztán hallottam a kaloriabazis.hu oldalról, és minden megoldódott. Nekem sokkal könnyebb volt úgy csinálni, hogy látom mennyt lehet enni, mennyit kell hozzá sportolni, és nem volt az, hogy na még ez a kis csoki belefér. Persze, beleférhet, csak jól kell összerakni az étrendet. Most újévkor megint elkezdtem, és mindent eszem, amihez kedvem van, megfelelő mennyiségben. Ha meg többet akarok enni, akkor sportolok hozzá.
2016. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenki tud meglépni ekkora változtatásokat... Ez esetben legalább az édesség fajtáját és mennyiségét érdemes megváltoztatni :) Én ezt tettem.


Az édesítőszer emberfüggő. Van, akinek bekavar s csak jobban vágyik valami cukrosra, van, akinek remek megoldás.

Nekem nem kavar be, de az édességekkel könnyebben elszállok (bármivel könnyen elszállok, úgyhogy további nehezítés nem célszerű). De másoknak jó lehet, főleg, ha az édességeik nem extrém tömények, mint az enyémek (OK, hogy emiatt nem kell belőlük sok, elvileg, de így is necces).

2016. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!