Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak mekkora részének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mekkora részének lesz olyan párja, aki nem is tetszik neki, csak megalkuszik, mert kifut az időből?

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 00:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Kevésnek. A legtöbb ember ugyanis normális, reálisan látja magát és reálisan keres magának párt. Legalábbis amennyire én látom, mindenki tudja úgymond körülöttem, hol a helye és mit várhat maximum és mi az, amiben csak reménykedhet. Engedni az elvárásokból és finomítani azokat pedig nem feltétlen megalkuvás, csak egy nagyobb ismeret arra vonatkozóan, hogy mi az, ami valóban fontos az illetőnek egy kapcsolatban és mi az, ami csak egy hülye rigolya. Így lesz a szőke-kék szem ideálból hasonló kaliberű barna-zöld szemű partner, vagy a 180 centis kikötésből egy nála "csak" 5 centivel magasabb 170 centis partner. Ez nem leadás, ez csupán finomítás, hogy "tényleg nem tudok másmilyen embert kívánni, csak olyat, amilyet elképzeltem ideálnak? Tényleg szükség van nekem arra, hogy ilyen vagy olyan legyen, vagy ismerek másmilyent is, akivel ugyancsak el tudom képzelni, ha nem zárom ki elvből?" stb.


A másik részük meg nem érez és nem is fog érezni semmiféle időből kifutást, hanem a "ha van megfelelő, vele vagyok, ha nincs, egyedül" elvet követi.


Pár hülye van, aki megalkuszik, nekik egészségükre.

2018. febr. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Jó párnak. 30-40 %. nak biztos. Egy átlagos vagy kevésbé jó képű pasinak, főleg ha csóró is nem fogni jutni neki még egy átlagos csaj se. Nem, hogy egy szép. Az ilyen férfiaknak maradnak kövér vagy éppen csúnyább átlag alatti külsejű csajok.
2018. febr. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Most már a férfiak alkusznak meg? Eddig a nőkre mondtátok, hogy ha nem találnak tipikus jóképű alfahímet, akkor a nagy pánikban beérik egy átlagférfival is. Legközelebb beszéljetek össze, hogy egyféle hülyeséget mantrázzatok.
2018. febr. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%

Egy ilyen kérdésnek mi a célja?

Egyébként mindkét félben vannak normálisabb emberek akik rájönnek ha nem a média által telesúlykolt "tökéletes" álomképet kergetik akkor is boldogok lesznek és lesz családjuk. Sokan csak 35-40évesen. De van egy réteg is akik soha nem jönnek rá és egyedül magányosan halnak meg.

2018. febr. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
A többségnek. Persze olyankor a nő is megalkuszik, mert nekik csak a jóképű, magas, izmos alfahímek tetszenek.
2018. febr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem min 20-30 %...
2018. febr. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%
Külső alapján kevésnek, belső alapján nagyon soknak!
2018. febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen időből fut ki bárki - az a saját élete :)

Én 55 évesen se alkudtam meg, azzal, amivel nem nagyon kellett volna, és milyen jól tettem.

Most legalább boldog vagyok, egy ezer százalékos szerelemben.

2018. febr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem lennék kapcsolatban valakivel, aki nem tetszik.

A megalkuvás nagyon rossz dolog, méghozzá mindkét fél számára. Egyik nem azt kapja, amit szeretne, a másik pedig úgyvérzi, hogyha nincs ló, amkor jó a számár is. Ez mindkettejüket frusztrálni fogja.

Az egy másik kérdés, hogy az nem megalkuvás, hogy valaki tetszik annak ellenére, hogy valamilyen tulajdonsága nem felel meg valamilyen (akár felszínes) elképzelt idealizációnak - pl nő mellméret, férfi magassága.


Ahogy azt #1 nagyon szépen leírta megfelelő önismeret mellett az elvárásaink is letisztultabbak lesznek és felismerjük, hogy mi az amire valóban vágyunk.

2018. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tok mind1 mire vagyunk mi . Ha mind2 en egymasra vagyunk akkor letrejon a dolog ha nem akkor az egyik elkulog lehajtott fejjel a masik meg el tovabb szepen.
2018. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!