Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha valaki tetszik nektek akkor miért nem kezdeményeztek?

Figyelt kérdés
Régebben de most is ez van, hogy vissza hallom kiknek tetszem de nem kezdeményeznek nálam nem közelednek felém,nem jönnek oda beszélgetni,interneten sem.Nem értem miért nem kellek a pasiknak.Közben meg azt láttom a csúnyácska,dagi lányoknak is összejön...
2018. febr. 7. 17:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg túl jó csaj vagy. Ha meg annyira nem, akkor pont olyan akire a legjobb pasik is vágynak, ezért a nem annyira csajmágnes pasik (mint pl én) inkább meg se próbálják, hogy elkerüljenek egy visszautasítást vagy kínos szituációt.
2018. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Féltek a visszautasítástól. Egyébként te is kezdeményezhetsz, nem eretnekség az.
2018. febr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vagy amit az első 2 mond... vagy nem is igazak a pletykák, amit visszahallasz.
2018. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én azért, mert unom már, hogy a csapból is az egyenjogúság meg az egyenlőség folyik, de egyes nők még mindig ott tartanak, hogy "a kezdeményezés a férfi dolga". Kezdeményezz te, ha akarsz valamit.
2018. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem merek kezdeményezni mert tudom előre a kudarcomat. Nincsen esélyem senkinél sem így elfogadom. 19/F
2018. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha visszahallod, hogy tetszel a pasiknak, akkor igen is kellesz nekik :). De félénkek, és ezért nem kezdeményeznek. Menj te oda hozzájuk beszélgetni.
2018. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Önbizalomhiány.
2018. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány ez tény és/vagy téves önkép illetve az ebből fakadő kudarcélmény (ha volt valós alapja, ha nem akkor is). Sok fiatal (feltételezem a fiús felhívásból) nem képes felfogni azt, hogy nem minden lány csak IS a külső alapján dönt, megannyi lány/nő ismerősömmel átbeszéltük ezt a dolgot és meglepően sokuk azt találta mondani, hogy ha jó a dumája és/vagy laza/humoros az illető srác akkor van esélye nála. (elcsépelt: kisugárzás?) :) (Te is így vagy ezzel?)


Ez hatványozottan igaz, ha tényleg szép/helyes vagy, na akkor 'osztán el is vágják a dolgot, hogy ez már esélytelen is és nem próbálkoznak nálad. :)

Én is ilyen voltam (NAGYON) sokáig, szó se róla, nem vagyok külsőre megnyerő (szerintem), van önkritikám, el tudom helyezni magamat, de ha tényleg jó/megnyerő/akár humoros a kommunikációm, akkor why not? :))


39F

2018. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én nem merek.
2018. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én sem merek.

Itt is azt kapom, hogy "jobb is ha nem sikerül".

2018. febr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!