Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azért nem fogom megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem fogom megtalálni a társamat, mert nem vagyok hajlandó kezdeményezni a nőknél?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok és még nő sem volt nagyon életemben. Egy kikötésem van, hogy ne én kezdeményezzek, ne én udvaroljak.
2018. febr. 12. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Miért van ez a kikötésed, van valami oka? Nőként mondom, hogy nők nem nagyon fognak udvarolni neked, úgyhogy kicsit kezedbe vehetnéd legalább a kezdeményezést, ha kezdeményezel, és bejössz az adott nőnek, már több az esély, hogy ő keres majd. De az első lépést illene neked megtenned.
2018. febr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Miért van ez a kikötésed, van valami oka?


Miért sok nőnek mi az oka, ami miatt úgy gondolja hogy a férfinek kell kezdeményeznie? Sok nő akkor se kezdeményez, ha összedől a világ.

Én azt vallom, hogy a mai világban már a nők feladata a kezdeményezés. Tudom én kicsit mindig más voltam, nem követtem a társadalom elvárásait.

2018. febr. 12. 16:55
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha igy allsz hozza akkor 44 evesen is egyedul leszel

Sose volt olyan h a no kezdemenyezett volna nalam, mindig en tettem meg az elso lepest de igy is csak 21 evesen lett baratnom. Aztan kezdemenyeztem legalabb 25-30 nonel, mire 3 ev utan megtalaltam a parom aki a felesegem.

2018. febr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Persze.

Vsak egyetlen kapcsolatomban kezdemémyeztem én, a többiben a lányok.

Bár ha rámosolygok és ő szólít meg, akkor végülis én kezdeményeztem.

Szóval ha tetszik egy nő, mosolyogj rá.

2018. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Mindig ez a szexista hozzáállás a nők részéről...
2018. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
"Én azt vallom, hogy a mai világban már a nők feladata a kezdeményezés." Ilyet sem hallottam még, pedig én is 34 éves férfi vagyok. Ha egy nő kezdeményez, az csak egy bónusz. Ezzel az outsiderkedéssel, csak a papírzsepiket fogod fogyasztani, a folyamatosan növekvő alkaroddal..
2018. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Az kezdeményez, aki akar. Ha szerencséd van, és kezdeményez valaki, akkor ok, ha nem, akkor nem. Ne elvárás legyen. Nők sem várják el, egyszerűen csak megtörténik velük, mert így működnek általában a “nemi szerepek”, elvárásainktól és elképzeléseinktől függetlenül.
2018. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem úgy kellene ezt előadd, mintha a nők találták volna ki ezt a szokást. Fogalmam sincs, honnan ered ez évezredek óta, de nem az alapozza meg, hogy mit gondolnak a nők. Gondolhatunk bármit, nem változtassa semmilyen írányba a dolgok megszokott működésétxD erről sem nő, sem férfi nem tehet.

Persze, vannak kivételek, amikor épp a nő kezdeményez.

2018. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Már elnézést, de a társadalom döngölte belénk évezredek alatt, hogy egy nő nem kezdeményez mert akkor olcsó préda. Tudom, a világ változott az elmúlt 50 évben, de a régi szokások nehezen halnak ki. A mai világban is az a helyzet, hogy ha egy férfi kezdeményez, az normális, ha egy nő, akkor mindig ott van mögötte az, hogy nem tudni, a férfi szemében ettől leértékelődik-e. Tehát ez nem a női szexizmussal hanem a férfi szexizmussal magyarázható.

Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem kezdeményezel, akkor valószínűleg egyedül fogsz maradni.

2018. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

"Már elnézést, de a társadalom döngölte belénk évezredek alatt, hogy egy nő nem kezdeményez mert akkor olcsó préda. Tudom, a világ változott az elmúlt 50 évben, de a régi szokások nehezen halnak ki."


Ez pont ugyanennyire jogosítja fel a férfiakat arra, hogy a 19. századig uralkodó viszonyok szerint álljanak a nőkhöz.

2018. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!