Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire érthető/elfogadható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érthető/elfogadható, hogy 24 éves szűzként azért nem merek kezdeményezni a lányoknál, mert nem akarom az önbizalmamat rombolni?

Figyelt kérdés
Sosem volt még barátnőm, sőt, soha nem is szólítottam le egy csajt sem. Egyrészt azért mert külsőre abszolút omega férfi vagyok (170 mély, 50 kiló vasággyal, szelfibot vékonyságú pénisz stb.) és alapból labilis személyiségem van (stressz, enyhe depresszió, fásultság) emiatt nagyon nehezen viselném el és lelkileg nem tudnám normálisan feldolgozni, ha egy csaj visszautasítana/lekoptatna vagy pedig szex során kiröhögne (méret, gyors tüzelés, bénázás). Így bízok abban, hogy majd valamikor spontán összejön valakivel valami és ha szexre kerülne is a sor, akkor a megalázást jobban fel tudnám dolgozni, mivel nem én kezdeményeztem és nem én tettem érdemi lépéseket az ismerkedésért. A tulajdonságaimat figyelembe véve ti mennyire tartjátok indokolhatónak ezt a fajta hozzáállásomat a társkereséshez?

2017. dec. 6. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem a mi dolgunk, minket nem erdekel h mire fogod a nyomorod es maganyod.
2017. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Pedig jobban tennéd, ha elkezdenéd, mert az "utolsó órában" vagy, már most is kizárt a saját korosztályodból találni magányos nőt, szóval hamar nézd meg magadnak a még szabad 22 éveseket (nem lesz sok, de legalább léteznek) mielőtt túl idős leszel hozzájuk képest és utána már semmi esélyed nem marad, talán csak 35 évesen egy elvált nőhöz, kisgyerek(ek)kel, léhűtő exférjjel aki a gyerekek "menő hétvégi apja" (szemben a te hétköznapi unalmas, parancsolagtós pótapa szerepeddel) aki ellened áskálódik majd. Ja, és ebben az esetben felejtsd el a romantikát és a szerelmet, mert ott és akkor te csak pótapa leszel meg családfő meg ilyenek... És nézheted a grészklinika akkori megfelelőit a feleségeddel aki már túlvan minden szexuális érdeklődésén.
2017. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1: Ha téged nem érdekel, akkor mi a k***a isten halál fa***nak írsz véleményt? Természetesen sorstársak véleményére voltam kíváncsi, nem a hozzád hasonló megmondóemberekére.
2017. dec. 6. 23:05
 4/13 anonim ***** válasza:
8%
21. században már a lányoknak is ugyanannyi joguk van kezdeményezni. Meghagyhatod a lehetőséget nekik, mivel sokan közülük is ezt teszik.
2017. dec. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De lehet az is, hogy egy idő után már pont a gyakorlástól az udvarlás-bókolás gyakorlásától jönne meg az önbizalmad; akivel dolgod van, azzal úgyis sikerülni fog összejönnöd. Sorsszerűen majd akkor belép az életedbe, amikor kell:) Vagy 1 vagy fél évvel később, de szokott jönni, hogyha benne van a sorsodban a párkapcsolat. Szerintem biztos kedves lehetsz, szóval valszeg valaki az utadba botlik majd:)
2017. dec. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Béla. A Király. ***** válasza:
97%
Szerintem nincs mit rombolnod.
2017. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Sorsszerűen majd akkor belép az életedbe, amikor kell"


Ez elég rossz magyarázat arra, hogy "Ne tegyél semmit, majd minden lesz magától, ha nem teszel semmit akkor is".


Ha nem tesz semmit, semmi nem fog történni, nincs "Sors" ami majd mindent megold helyette. Csak rontja a lehetőségeit ahogy telik az idő. Lehet már most elkésett.

2017. dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előbb dolgozz magadon szerintem, akár szakember segítségével, mert a leírás alapján vannak bajok... (és most nem a külsőre gondolok elsősorban, mert az könnyen formálható).
2017. dec. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Te magad érted és elfogadod??? Ha igen akkor semmi gond. kiegyensulyozott ember vagy. Ha nem, akkor meg ne bennünket kérdezz hanem tegyél ellene!
2017. dec. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazából a lényeg, hogy te tudd egyedülállóként is jól érezni magad.
2017. dec. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!