Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet azért nem fogom megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet azért nem fogom megtalálni a társamat, mert nem vagyok hajlandó kezdeményezni a nőknél?

Figyelt kérdés
34 éves vagyok és még nő sem volt nagyon életemben. Egy kikötésem van, hogy ne én kezdeményezzek, ne én udvaroljak.
2018. febr. 12. 16:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

#2 es, nem tudom, ez nem társadalmi elvárás ez valami ösztön bennünk. Nem is tudom hogyan kellene kezdeményeznem egy pasinál? Mindig is a pasik kajtatnak a nők után. Egyszerűen attól érzi férfinek magát egy pasi hogy vadászik, udvarol, becserkészi a nőt. És ne hidd hogy ebbe a folyamatba semmi dolgunk, de nagyon sok múlik a pasin hogy hogyan udvarol.

Nagyon kevés nő kezdeményez, de ha lesz is olyan helyzet, ne feledd, hogy neked kell továbbvinni a dolgot, mert ha se nem kezdeményezel, se nem udvarolsz az egyoldalú kapcsolat és még csak megtartani sem tudod a nőt.

2018. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%

Az megtörténik, hogy nő kezdeményez, de udvarolni aztán végképp nem fog. Miről beszélünk, ha már az udvarlást is beleképzeled a kezdeményezésbe?


Végül is te tudod, te életed... A legtöbb nő azért nem udvarol, mert cikinek érzi, mivel azt tanították neki, hogy nem szokás, tehát ez nem olyan olyan probléma, aminek te képzeled, nem arról van szó, hogy fizikailag képtelenek lennének rá.

Tehát nekik az általános társadalmi elvárás az alibijük. Te milyen kifogással jössz?

2018. febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen attól érzi férfinek magát egy pasi hogy vadászik, udvarol, becserkészi a nőt."

Nehogy már te mondd meg, ki mitől érezze magát férfinak. És ha valaki attól érzi magát annak, hogy mindig másik nőt cserkészik be? Akkor már korlátozni akarod majd, mert az már nem tetszik?


"A legtöbb nő azért nem udvarol, mert cikinek érzi, mivel azt tanították neki, hogy nem szokás, tehát ez nem olyan olyan probléma, aminek te képzeled, nem arról van szó, hogy fizikailag képtelenek lennének rá. "

Akkor ha egy férfi cikinek érzi, hogy egyenlő félként kezeljen egy nőt, mivel azt tanulta, hogy nem szokás, akkor az oké?

2018. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Tizes: úgy látom, nem tudsz szöveget értelmezni. Itt nem arról van szó, ki hogy áll a férfiakhoz vagy a nőkhöz. Arról beszéltem, hogy bár mindkét nemnek joga kezdeményezni, egy férfinál ezt mindenki férfiasnak és természetesnek veszi, egy nőnél viszont ez sokszor nem nőies és természetes, hanem akkor megkapja a nyomulós, erőszakos, ribbanc stb jelzőket. A férfiaktól. Tehát ez nem a feminizmus hibája, egy feminista lazán ismerkedik, és leszexistázza azt a férfit aki emiatt elítéli. De egy átlagos nő ettől még nő szeretne lenni, nem akar olcsónak tűnni és megvárja míg egy férfi kimutatja a férfiasságát azzal, hogy kezdeményez. Ezek nemi szerepek és az egyenlőség miatt nem fognak sokáig kihalni. Ugyanis egy nő férfias férfit akar, egy férfi meg nőies nőt. Ezért mindig a kezdeményező férfi lesz előnyben, és mindig az udvarias és a férfias. Mindig.
2018. febr. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, egyedül fogsz maradni! Nincs benned ösztön, a többi férfiben meg van! Ez ilyen egyszerű. Az élet is igazolt már téged.

11#. voltam.

2018. febr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!