Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bulikban nem nehéz ri. Biket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulikban nem nehéz ri. Biket felcsípni, de az írásod alapján te inkább komolyabb barátnőt keresel, nem egyéjszakás kalandokat. Ezt írta ma valaki itt, minek kamuzott?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 16:40
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
ha helyes magas bunkó vagy nem nehéz
2018. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mintha a diszkoba a nők bárkit lecopnának,mikor a diszkóba is van 10 férfi egy nő
2018. febr. 13. 16:41
 3/7 A kérdező kommentje:

ha helyes magas bunkó vagy nem nehéz


és mi a helyzet a 40 kg-os páwákkal?

2018. febr. 13. 16:42
 4/7 A kérdező kommentje:

társkeresőkön próbáltam alkalmit összehozni,de mi megy ott is.....sok nő kapcsolatba van,azt felregisztrál trollkodnak a "párjukkal'

fé.rgek

2018. febr. 13. 16:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Igy van. Egy ejszakas dugo pajtit nem nehez. Ha jol nezel ki es van stilusod.
2018. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbáltam neked segíteni ezzel a válasszal, és hozzászólással, de látom neked nem igazán lehet. Tőlem rosszabbul kinéző, alacsonyabb pasik is rendszeresen smárolnak, ráadásul nem is egy Budapest méretű városban, úgyhogy nem lehetetlen nekem ezt ne mondja senki. Ha te velük is megelégszel akkor tényleg csak annyi volna a dolgod, hogy rendszeresen elmész szórakozni.

De ha te inkább az önsajnálatban szeretnél elmerülni és tudatosan úgy berendezni az életed, hogy még véletlenül se érj nőhöz, még évekig akkor rajta. Engem k**vara nem érdekel mit csinálsz az egyetlen életeddel, csak tisztába teszlek, hogy ha akarsz változni most tedd meg mert már 20 vagy, nem 16.

2018. febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tisztába vagyok vele hogy a nők nem csak a külsőt nézik,rengeteg alacsony,bol.ond drogos,naplopó srácnak is van nője,nem fogom őket belinkelni mert még én leszek fel jelentve,és van az a kisebbség aki nem kell senkinek,mert nem határozottak magabiztosak,mert attól leszel valaki biztos
2018. febr. 14. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!